шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни8Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити мультипіч Silver Crest S-18 за ціною від 1090 грн.

Характеристики та опис Silver Crest S-18

Матеріал корпуса: пластик; антипригарне покриття; підтримання температури;єм (л): 6; Об' Режими: Нагрівальний елемент: електричний (ТЕН); додатково: горіхи; піца;ясо; м’ Програми: чипси; Потужність (Вт): 2400; Тип: аерогриль-мультипіч
Колір
Тип
аерогриль-мультипіч
Потужність
2400 Вт
Кількість програм
8
Програми
чипси
м’ясо
піца
горіхи
Нагрівальний елемент
електричний (ТЕН)
t приготування
60 – 200 °С
Об'єм
6 л
Функції та можливості
підтримання температури
антипригарне покриття
Керування
сенсорне
Матеріал корпуса
пластик
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 1 090  до 2 635 грн.
Багатофункціональна аеро-фритюрниця Silver Crest S-18 8 л 2400W цифрова фрі без олії
MAUDAU (Київ)
2 635 грн.
← купити
Аерофритюрниця SILVER CREST S-18 2400W 6 літрів цифрова безолійна
Rozetka.ua (Київ)
1 720 грн.
← купити
Аерофритюрниця сенсорна цифрова безолійна SILVER CREST S-18 2400W 6 літрів
Rozetka.ua (Київ)
1 699 грн.
← купити
Аеро-фрітюрниця цифрова безмасляна фритюрниця 6 літрів SILVER CREST S-18
Rozetka.ua (Київ)
1 560 грн.
← купити
Аерофритюрниця Silver Crest S18
Rozetka.ua (Київ)
2 420 грн.
← купити
Аерофритюрниця SILVER CREST S-18 (цифрова, безмасляна, антипригарне покриття)
Rozetka.ua (Київ)
1 488 грн.
← купити
Аерофритниця Silver Crest S-18, 6л, 2400Вт, сенсорне управління, антипригарне покриття, до 200°C
Rozetka.ua (Київ)
1 680 грн.
← купити
Мультипіч Air Fryer SilverCrest S-18, аерогриль 6 л, чорний
Rozetka.ua (Київ)
1 090 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Silver Crest S-18, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: мультипіч Silver Crest S-18. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на мультипіч Silver Crest S-18 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія