шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни6Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити умивальник Simas Arcade AR 859 за ціною від 5103 грн.

Характеристики та опис Simas Arcade AR 859

Габарити (мм): 610х505х210; Отвір під змішувач; Перелив; Форма: нестандартна; Матеріал умивальника: кераміка (підтип неуточнений); Тип монтажу: врізний в стільницю
Колір
Тип монтажу
врізний в стільницю
Матеріал умивальника
кераміка (підтип неуточнений)
Форма
нестандартна
Перелив
Отвір під змішувач
Габарити (ШхГхВ)
610х505х210 мм
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 5 103  до 18 144 грн.
Раковина для ванної вбудована Simas Arcade біла AR859
Santechshara.ua (Київ)
6 637 грн.
← купити
Раковина для ванної вбудована Simas Arcade біла AR859 AR 859
Esantehnika.com.ua (Київ)
8 785 грн.
← купити
Раковина SIMAS ARCADE 50х61 (AR859)
Wellgood.com.ua (Київ)
5 103 грн.
← купити
Раковина Simas Arcade 61х50,5 см (AR859)
Rozetka.ua (Київ)
18 144 грн.
← купити
Раковина, що вбудовується на стільницю зверху Simas Arcade 61 х 50,5 см AR859
Esantehnika.com.ua (Київ)
7 240 грн.
← купити
Раковина SIMAS ARCADE 50.5х90 (AR 859)
Wellgood.com.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Simas Arcade AR 859, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: умивальник Simas Arcade AR 859. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на умивальник Simas Arcade AR 859 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія