шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни9Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити action камера SJCAM C200 Pro за ціною від 6448 грн.
Відео 4Фото 12

Характеристики та опис SJCAM C200 Pro

Вага (г): 78; Розміри (мм): 68x34x26.5; кріплення на шолом; захисний бокс; Тривалість зйомки: до 70 хв при 4К; Ємність (мАгод): 1200; Тип: знімний; Динамік; підключення мікрофона; USB-C; Wi-Fi: Wi-Fi 5 (802.11ac); діагональ дисплея ("): 1.3; time lapse; циклічний запис; серійна зйомка фото; фото під час відео
Колір
Тип корпуса
вертикальний
Пило-,вологозахист камери
IP68 / до 5 м /
Захист від пилу та вологи боксу
IP68 / до 30 м /
Зйомка HD (720p)
1280x720 пікс. 60 к/с
Зйомка Full HD (1080p)
1920x1080 пікс. 60 к/с
Зйомка Quad HD
1920x1440 пікс. 60 к/с
Зйомка Ultra HD (4K)
3840x2160 пікс. 30 к/с
Роздільна здатність фото
5888x3312 пікс.
Можливості зйомки
фото під час відео
серійна зйомка фото
циклічний запис
time lapse
Підключення
Wi-Fi 5 (802.11ac)
USB-C
підключення мікрофона
Динамік
Розміри
68x34x26.5 мм
Вага
78 г
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 6 448  до 10 723 грн.
SJCAM C200 Pro SJ162770
Novateh.com.ua (Новояворівськ)
10 311 грн.
← купити
Чорна камера Sjcam C200 Pro
Tehnoexpert.com.ua (Львів)
10 723 грн.
← купити
Екшн-камера Sjcam C200 Pro Black
Timesport.com.ua (Львів)
10 308 грн.
← купити
Екшн-камера Sjcam C200 Pro Black
Semtech.com.ua (Луцьк)
10 314 грн.
← купити
Екшн-камера SJCAM C200PRO, водонепроникна та стійка до тряски, для мотоциклетних шоломів, велосипедного рекордера, риболовлі
Rozetka.ua (Київ)
6 448 грн.
← купити
Екшн-камера Sjcam C200 Pro Black
Redprice.sale (Львів)
← купити
Екшн-камера Sjcam C200 Pro Black
Saren.com.ua (Львів)
7 401 грн.
← купити
Екшн-камера Sjcam C200 Pro Black
Tomdom.in.ua (Львів)
10 317 грн.
← купити
Екшн-камера Sjcam C200 Pro Black
Rozetka.ua (Київ)
7 890 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати SJCAM C200 Pro, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: action камера SJCAM C200 Pro. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на action камера SJCAM C200 Pro у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія