шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни10Опис Відгуки1Обговорення1Корисне1Аксесуари
Купити action камера SJCAM SJ10 Pro за ціною від 8298 грн.
Відео 38Фото 11

Характеристики та опис SJCAM SJ10 Pro

Вага (г): 126; кріплення на шолом; Ємність (мАгод): 1300; Модель акумулятора: SJ-BAT-SJ10; Тип: знімний;яті (ГБ): 128;єм карти пам' Макс. об' Динамік; USB-C; Wi-Fi: Wi-Fi; діагональ дисплея ("): 2.33; time lapse; онлайн стрімінг; серійна зйомка фото; фото під час відео; Роздільна здатність фото (пікс.): 4000x3000
Рейтинг за відгуками:
0
1
Колір
Тип корпуса
фронтальна (звичайна)
Пило-,вологозахист камери
IPX8
Зйомка HD (720p)
1280x720 пікс. 60 к/с
Зйомка Full HD (1080p)
1920x1080 пікс. 60 к/с
Зйомка Quad HD
2720x1530 пікс. 60 к/с
Зйомка Ultra HD (4K)
3840x2160 пікс. 60 к/с
Роздільна здатність фото
4000x3000 пікс.
Можливості зйомки
фото під час відео
серійна зйомка фото
онлайн стрімінг
time lapse
Підключення
Wi-Fi
USB-C
Динамік
Вага
126 г
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  9500 грн.    до  12000 грн.

Пожалуй своих денег стоит + видео неплохого качества.
9 листопада 2021, 01:50 #
Переваги:Неплохое качество видео. Есть честные 4К 60 к/с. Простая в настройки + меню очень простое. В принципе неплохая комплектация.Хорошая стабилизация (хоть и цифровая). Цена. Съемный объектив.

Недоліки:Не хватает переднего экранчика, даже самого простого. Иногда нужно при съемке с селфи-палки.

Коментар:Подарила девушка. Люблю активный спорт, велосипед, скейт, люблю походы. Камера по цене бюджетная, но вполне качественная. Видео приличного качества, у меня нет нареканий. Я снимаю 1080р 60 к/с. Самый лучший контент получается, и не нужно качать файлы по 20 гб за поездку. Потому что 4К при 60 к/с занимают именно столько, если снимать поездку на велосипеде. Пару раз снимал и 4К. Качество такое же, но больше детализация. Мне нравится как работает баланс белого. В принципе нет засветов, и очень сбалансированная картинка получается. Хотя перед сумерками картинка немного темнее. Стабилизация цифровая, но вполне справляется со своей задачей. Я доволен ею. Для меня было открытием, что передний объектив откручивается. Не знал, и узнал от друга, который его открутил)) Залез в интернет, и понял что во-первых это для защиты основного объектива, во вторых, - для аксессуаров. Меню удобное, очень простое. Разобрался быстро. В комплекте шли две платформы, на скотче. + скотч. Аксессуары есть, но еще не покупал (кроме держателя на руль). Если честно, у меня есть видеорегистратор от ксяоми, и там такая же картинка. Один в один. Наверное такая же матрица стоит. Но это не упрек, просто наблюдение. Мне кажется что для прогулок, велосипеда, туризма и кемпинга - более чем достаточно. Цена приемлемая, качество соответствует цене. В комплекте еще была тряпочка, стандартный держатель и кожух (под самоклеющиеся площадки).

Автор:Макс  пользуюсь SJCAM SJ10 Pro кілька місяців

від 8 298  до 13 017 грн.
Екшн-камера Sjcam SJ10 Pro
Redprice.sale (Львів)
11 721 грн.
← купити
SJCAM SJ10 Pro
Luckylink.kiev.ua (Київ)
8 469 грн.
← купити
Екшн-камера Sjcam SJ10 Pro
Openshop.ua (Київ)
8 298 грн.
← купити
Чорна камера SJCAM SJ10 Pro
Tehnoexpert.com.ua (Львів)
13 017 грн.
← купити
Екшн-камера Sjcam SJ10 Pro
Semtech.com.ua (Луцьк)
11 724 грн.
← купити
Екшн-камера SJCAM SJ10 Pro
Rozetka.ua (Київ)
10 460 грн.
← купити
Екшн-камера Sjcam SJ10 Pro
Tomdom.in.ua (Львів)
11 727 грн.
← купити
Екшн-камера Sjcam SJ10 Pro SJ835103
Saren.com.ua (Львів)
11 728 грн.
← купити
Екшн-камера Sjcam SJ10 Pro SJ835103
Zaua.store (Львів)
← купити
Екшн-камера Sjcam SJ10 Pro
Timesport.com.ua (Львів)
11 718 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати SJCAM SJ10 Pro, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: action камера SJCAM SJ10 Pro. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на action камера SJCAM SJ10 Pro у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія