шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни44Опис Відгуки2Обговорення1Корисне1Аксесуари
Купити action камера SJCAM SJ8 Pro за ціною від 6787 грн.
Відео 58Фото 12

Характеристики та опис SJCAM SJ8 Pro

Вага (г): 85; Розміри (мм): 63x41x29; на кермо вело / мото (трубу); кріплення на шолом; захисний бокс; Ємність (мАгод): 1200; Модель акумулятора: SJ-BAT-SJ8; Тип: знімний;яті (ГБ): 128;єм карти пам' Макс. об' USB-C; Wi-Fi: Wi-Fi; діагональ дисплея ("): 2.33; time lapse; серійна зйомка фото; фото під час відео
Рейтинг моделі: 5 з 5 (2 оцінки)
Рейтинг за відгуками:
0
11
Колір
Тип корпуса
фронтальна (звичайна)
Захист від пилу та вологи боксу
IPX8 / занурення до 30 м /
Зйомка HD (720p)
1280x720 пікс. 60 к/с
Зйомка Full HD (1080p)
1920x1080 пікс. 60 к/с
Зйомка Quad HD
2704x1520 пікс. 60 к/с
Зйомка Ultra HD (4K)
3840x2160 пікс. 60 к/с
Роздільна здатність фото
4000x3000 пікс.
Можливості зйомки
фото під час відео
серійна зйомка фото
time lapse
Підключення
Wi-Fi
USB-C
Розміри
63x41x29 мм
Вага
85 г
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  7250 грн.    до  9250 грн.

очень хорошая камера свои деньги рекомендую покупке!
30 червня 2020, 08:01 #
Переваги:работает долго, красивая, сенсорная, качественная, приятный ОЧЕНЬ приятный пластик, хороший звук, качество сборки! Наличие разъема USB Type-C, яркое и красочное меню меню. ОГРОМНЫЙ комплект!

Недоліки:тихие динамики, лагающая галерея, автоматический баланс белого очень себя странно ведет. лучше выбирать сразу! запись Съемки до 20 минут потом запись выключается и сразу же включается и так по новой.

Коментар:офигенная камера за свои деньги! 100% убийца GoPro !
камера сравнима с GoPro HERO 5 и с GoPro HERO 6 но она дешевле.
GoPro HERO 5 20000руб
GoPro HERO 5 26000руб
SJCAM SJ8 Pro 13000руб
Лучше чем другой китай!
аналогов нету!

Автор:mr.carpet  пользуюсь SJCAM SJ8 Pro кілька місяців

Неплохая камера за эти деньги. Лучше чем другой китай, но гораздо хуже GoPro
14 липня 2019, 11:44 #
Переваги:4К 60кадров
Неплохая стабилизация.
Относительно хорошее изображение за эти деньги.

Недоліки:Та же цифровая стабилизация не работает в некоторых режимах,в том же 4К 60fps.
Звук пишет неплохо, но с посторонним шипящем шумом. Обновление прошивки не помогло.
Баланс белого какой то блеклый. Насыщенность придется править в видеоредакторах.
В условиях недостаточной освещенности, например ночью в городе, про изображение можно забыть. Либо силуэты с большим количеством шумов....

Коментар:Купил такую у знакомого. Говорю сразу: до GoPro 7 как до Китая пешком, хотя многие пытаются их сравнивать.Плюсы и минусы смотрите далее...

Автор:Александр Чернышов  пользуюсь SJCAM SJ8 Pro кілька місяців

від 6 787  до 15 768 грн.
Екшн-камера SJCAM SJ8 Pro Black (6972476168130) 6972476168130
Artline.ua (Київ)
9 545 грн.
← купити
Экшн-камера SJCAM SJ8 Pro (Black) SJ8PRO
Motostuff.com.ua (Київ)
7 699 грн.
← купити
Екшн-камера SJCAM SJ8 Pro 6972476168130
Click.ua (Київ)
7 799 грн.
← купити
Екшн-камера SJCAM SJ8 Pro (6972476168130) 6972476168130
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Екшн-камера SJCAM SJ8 Pro Black
Touch (Дніпро)
← купити
SJCAM 6972476168130
Mallprix.com (Київ)
6 991 грн.
← купити
Екшн-камера SJCAM SJ8 Pro (6972476168130) 6972476168130
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Екшн-камера SJCAM SJ8 Pro (6972476168130) 6972476168130
Itbox.ua (Київ)
← купити
SJCAM SJ8 Pro
Luckylink.kiev.ua (Київ)
7 327 грн.
← купити
SJCAM SJ8 Pro (6972476168130)
Tehnomart.com (Київ)
6 984 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати SJCAM SJ8 Pro, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: action камера SJCAM SJ8 Pro. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на action камера SJCAM SJ8 Pro у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія