шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Каталог /

Туристичний килимок SKIF Scout 2

Ціни6Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити туристичний килимок SKIF Scout 2 за ціною від 1660 грн.
Фото 6

Характеристики та опис SKIF Scout 2

Розміри (в складеному вигляді (см): 27x8x8; Розміри (см): 186х60x8.5; Насос: немає; Чохол; Кількість клапанів (шт.): 1; Вага (кг): 0.7; Сезонність: R-Value (теплопровідність): 3; Кількість місць: 1; Тип: надувний
Колір
Тип
надувний
Кількість місць
1
R-Value (теплопровідність)
3
Вага
0.7 кг
Кількість клапанів
1 шт.
Матеріал верху
поліестер
Матеріал низу
поліестер
Вбудована подушка
Чохол
Насос
немає
Розміри (ДхШхТ)
186х60x8.5 см
Розміри (в складеному вигляді)
27x8x8 см
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 1 660  до 3 139 грн.
Набір каремат Skif Outdoor Scout 2 + спальний мішок KingCamp Oasis 250
MAUDAU (Київ)
2 880 грн.
← купити
Набір каремат Skif Outdoor Scout 2 + спальний мішок KingCamp Oasis 250
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Каремат надувний Skif Outdoor Scout 2 188608.5 Navy blue (3890437) 66492
Rozetka.ua (Київ)
1 660 грн.
← купити
Каремат надувний Skif Outdoor Scout 2 LC-741 Блакитний shop (4820242927899)
Rozetka.ua (Київ)
1 699 грн.
← купити
Каремат надувний Skif Outdoor Scout 2 188608.5 Navy blue
Rozetka.ua (Київ)
2 302 грн.
← купити
Набір каремат Skif Outdoor Scout 2 + спальний мішок KingCamp Oasis 250
Rozetka.ua (Київ)
3 139 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати SKIF Scout 2, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: туристичний килимок SKIF Scout 2. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на туристичний килимок SKIF Scout 2 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія