шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни5Опис Відгуки  Обговорення  Корисне1Аксесуари
Купити дриль / шурупокрут Skil 3080 CA за ціною від 6003 грн.
Відео 2Фото 3

Характеристики та опис Skil 3080 CA

Напруга батареї (В): 18; Комплектний акумулятор: немає; Джерело живлення: акумулятор; Зарядний пристрій: без зарядного пристрою; додаткова рукоятка; підсвічування: підсвічування; безщітковий двигун; Гальмо двигуна; Плавний пуск; Діаметр патрона (мм): 13; Патрон: швидкозатискний; Реверс: повзунковий
Тип пристроюдриль-шурупокрут
Конструкціяпістолетна
Характеристики
Кількість обертів600/1200 об/хв
Крутний момент130 Нм
з регулюванням
22 ступенів
Редуктор2-швидкісний
Кількість швидкостей2
Реверсповзунковий
Патрон
Тип патронашвидкозатискний
Діаметр патрона13 мм
Макс. ⌀ свердління дерева50 мм
Макс. ⌀ свердління металу13 мм
Захисні функції
Плавний пуск
Гальмо двигуна
Функції та можливості
Функціїбезщітковий двигун
підсвічування
Комплектаціядодаткова рукоятка
біта
без зарядного пристрою
Живлення
Джерело живленняакумулятор
Комплектний акумуляторнемає
Акумуляторна платформаSkil PWRCore 20
Напруга батареї18 В
Сумісні акумуляториBR1E3101AA, BR1E3102AA, BR1E3103AA, BR1E3130AA, BR1E3104AA
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  6250 грн.    до  8000 грн.

Skil 3080 CA
ІнструкціїИнструкция.
від 6 003  до 9 646 грн.
Дриль-шуруповерт акумуляторний безщітковий безударний, SKIL 3080 CA XP 20V (Без АКБ та ЗП)
АЛЛО (Київ)
6 003 грн.
← купити
Шуруповерт Skil 3080 CA XP (без АКБ та ЗП) (DD1E3080CA) DD1E3080CA
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Шуруповерт Skil 3080 CA XP (без АКБ та ЗП) (DD1E3080CA) DD1E3080CA
Itbox.ua (Київ)
← купити
Шуруповерт Skil 3080 CA XP, 4.0 Ah, ЗП (DD1E3080CA+BC1E3111A) DD1E3080CA+BC1E3111A
Brain.com.ua (Київ)
9 646 грн.
← купити
Шуруповерт Skil 3080 CA XP, 4.0 Ah, ЗП (DD1E3080CA+BC1E3111A) DD1E3080CA+BC1E3111A
Itbox.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Skil 3080 CA, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: дриль / шурупокрут Skil 3080 CA. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на дриль / шурупокрут Skil 3080 CA у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія