шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни6Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити самокат Skyper BG-70348 за ціною від 2504 грн.
Відео 1Фото 21

Характеристики та опис Skyper BG-70348

підсвітка колес / деки; батьківська ручка; захисні бортики; спинка; сидіння; регулювання висоти керма; Заднє гальмо: ножне; Колеса: поліуретанові; Матеріал деки: пластик; Матеріал керма: алюміній; Тип керма: класичний; К-ть коліс: 3-колісний; Вік, від (років): 1; Макс. навантаження (кг): 50; Тип: кікборд
Колір
Типкікборд
Максимальне навантаження50 кг / 25 кг - на сидіння /
Вікова група, від1 років
Конструкція
К-ть коліс3-колісний / + 2 допоміжні /
Тип кермакласичний
Матеріал кермаалюміній
Матеріал декипластик
Колесаполіуретанові
Заднє гальмоножне
Функції та можливості
Функції та можливостірегулювання висоти керма
сидіння
спинка
захисні бортики
батьківська ручка / 80-85-90 см /
підсвітка колес / деки
Інше
Максимальна висота80 см
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 2 504  до 2 816 грн.
Самокат 5в1 Skyper 125х35 мм коричневий (BG-70348)
Stls.store (Київ)
2 618 грн.
← купити
Дитячий триколісний самокат 5в1 "Skyper" (BG-60215) укр. озвучка, світло, дод. колеса
Rozetka.ua (Київ)
2 816 грн.
← купити
Дитячий триколісний самокат 5в1 "Skyper" (BG-70348) укр. озвучка, світло, дод. колеса
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Триколісний самокат Skyper BG-60215 5 в 1 з козирком, сидінням, підсвічуванням та ручкою керування, Біло-бежевий
Rozetka.ua (Київ)
2 504 грн.
← купити
Триколісний самокат Skyper BG-70348 5 в 1 з козирком, сидінням, підсвічуванням та ручкою керування, Бежевий
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Дитячий самокат з сидінням та ручкою 5в1 Skype BG-70348 з українським озвученням та підсвічуванням
Rozetka.ua (Київ)
2 732 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Skyper BG-70348, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: самокат Skyper BG-70348. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на самокат Skyper BG-70348 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія