шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни18Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити самокат Skyper LF-02865 за ціною від 2277 грн.
Фото 12

Характеристики та опис Skyper LF-02865

Розміри (см): 55х26х68; Декххх (см): 38х13; підсвітка колес / деки; батьківська ручка; захисні бортики; спинка; сидіння; регулювання висоти керма; Заднє гальмо: ножне; Колеса: поліуретанові; Матеріал деки: пластик; Матеріал керма: алюміній; Тип керма: класичний; К-ть коліс: 3-колісний; Вік, від (років): 1
Колір
Типкікборд
Максимальне навантаження50 кг / 25 кг - на сидіння /
Вікова група, від1 років
Конструкція
К-ть коліс3-колісний / + 2 допоміжні /
Тип кермакласичний
Матеріал кермаалюміній
Матеріал декипластик
Діаметр переднього колеса12.5 см
Діаметр заднього колеса8 см
Колесаполіуретанові
Заднє гальмоножне
Функції та можливості
Функції та можливостірегулювання висоти керма
сидіння
спинка
захисні бортики
батьківська ручка / 80-85-90 см /
підсвітка колес / деки
Інше
Максимальна висота77 см
Розмір деки38х13 см
Розміри55х26х68 см / в режимі самокату /
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 2 277  до 3 699 грн.
Самокат 5в1 Skyper LF-02865
Stls.store (Київ)
2 618 грн.
← купити
Дитячий самокат 5 в 1 Skyper LF-02865 Білий 189307
Happyland.ua (Харків)
2 277 грн.
← купити
Самокат 5в1 "Skyper" LF-03692 (4) колеса PU 125х35мм зі світлом, озвучування та підсвічування платформи, с ДОП. КОЛЕСАМИ, за
Rozetka.ua (Київ)
3 416 грн.
← купити
Самокат 5в1 Skyper LF-03692
Stls.store (Київ)
← купити
Дитячий самокат 5 в 1 Skyper LF-03692 Рожевий 189308
Happyland.ua (Харків)
← купити
Самокат 5в1 "Skyper" LF-02865 (4) колеса PU 125х35мм зі світлом, озвучування та підсвічування платформи, с ДОП. КОЛЕСАМИ, за
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Самокат-біговіл триколісний Skyper LF-03692 (колеса: 4,92"/PU, рама пластик/складна, сидіння, навіс, захісний бампер, батькі
Rozetka.ua (Київ)
2 971 грн.
← купити
Дитячий самокат 3-х коліснии 5в1 "Skyper" LF-04478 зі світлом, українське озвучування, захисний бампер
Rozetka.ua (Київ)
2 999 грн.
← купити
Дитячий самокат 3-х коліснии 5в1 "Skyper" LF-03692 зі світлом, українське озвучування, захисний бампер
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Дитячий триколісний Самокат 5в1 "Skyper" (LF-03692) колеса PU 125х35мм зі світлом, озвучування та підсвічування платформи, з
Rozetka.ua (Київ)
2 505 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Skyper LF-02865, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: самокат Skyper LF-02865. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на самокат Skyper LF-02865 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія