шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
SLAT (призначення)
кухонна мийка
тільки умивальник
ванна і умивальник
душ (без виливу)
Каталог товарів

Ціни22Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити змішувач SLAT SLT-A001 за ціною від 475 грн.
Фото 5

Характеристики та опис SLAT SLT-A001

Гарантія виробника: 2 роки; Країна походження бренду: Китай; пофарбований: білий, чорний; Покриття корпусу: хром; Підведення води: Підведення води: шланги; Тип монтажу: настільний (горизонтальний); Запірний клапан: керамічний; Форма: прямий; Тип змішувача: одноважільний (джойстик); Призначення: для умивальника
Колір
Призначення
для умивальника
Тип змішувача
одноважільний (джойстик)
Форма
прямий
Тип монтажу
настільний (горизонтальний)
Матеріал корпуса
пластик
Покриття корпусу
хром
білий, чорний
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 475  до 769 грн.
Slat Slat SLT-A001B
Венкон (Київ)
475 грн.
← купити
Змішувач для умивальника одноважільний SLAT білий пластик RST1-01-white/SLT-A001(W) RST1-01-white/SLT-A001(W)
Drop.ua (Київ)
479 грн.
← купити
Змішувач для умивальника Slat SLT-A001 1036000
Smart-buy.com.ua (Бровари)
629 грн.
← купити
Змішувач для умивальника Slat SLT-A001
MAUDAU (Київ)
← купити
Змішувач для умивальника SLAT SLT-A001W, білий/хром
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Slat Slat SLT-A001W
Венкон (Київ)
← купити
Slat Slat SLT-A001
Венкон (Київ)
← купити
Змішувач для умивальника одноважільний SLAT хром пластик SLT-A001
Drop.ua (Київ)
530 грн.
← купити
Змішувач для умивальника Slat SLT-A001B 1036001
Smart-buy.com.ua (Бровари)
← купити
Змішувач для умивальника Slat SLT-A001W 1035999
Smart-buy.com.ua (Бровари)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати SLAT SLT-A001, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: змішувач SLAT SLT-A001. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на змішувач SLAT SLT-A001 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія