шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
SLAT (призначення)
кухонна мийка
тільки умивальник
ванна і умивальник
душ (без виливу)
Каталог товарів

Ціни37Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити змішувач SLAT SLT-C011 за ціною від 353 грн.
Фото 12

Характеристики та опис SLAT SLT-C011

Гарантія виробника: 2 роки; Країна походження бренду: Китай; Висота змішувача (мм): 315; пофарбований: білий, чорний; Покриття корпусу: хром; Діаметр підключення: G 1/2"; Підведення води: Підведення води: шланги; Тип монтажу: настільний (горизонтальний); Запірний клапан: керамічний; Висота струменя (мм): 240
Колір
Призначення
для кухні
Тип змішувача
одноважільний (джойстик)
Форма
дугоподібний
Поворотний
Тип монтажу
настільний (горизонтальний)
Матеріал корпуса
пластик
Покриття корпусу
хром
білий, чорний
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  325 грн.    до  425 грн.

від 353  до 598 грн.
Slat Slat SLT-C011
Венкон (Київ)
417 грн.
← купити
Змішувач для кухні одноважільний SLAT білий пластик RST4-03-white/SLT-C011(W) RST4-03-white/SLT-C011(W)
Drop.ua (Київ)
353 грн.
← купити
Змішувач для кухні Slat SLT-C011W (1036012) 1036012
Smart-buy.com.ua (Бровари)
← купити
Змішувач для кухні Slat SLT-C011W (1036012)
MAUDAU (Київ)
← купити
Змішувач для кухні SLAT SLT-C011B, чорний/хром
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Slat Slat RST4-03-black/SLT-C011B
Венкон (Київ)
← купити
Slat Slat RST4-03-white/SLT-C011W
Венкон (Київ)
← купити
Змішувач для кухні одноважільний SLAT хром пластик SLT-C011
Drop.ua (Київ)
388 грн.
← купити
Змішувач для кухні одноважільний SLAT чорний пластик RST4-03-black/SLT-C011(B) RST4-03-black/SLT-C011(B)
Drop.ua (Київ)
← купити
Змішувач для кухні одноважільний SLAT білий пластик RST4-03-ALL white/SLT-C011W(W) RST4-03-ALL white/SLT-C011W(W)
Drop.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати SLAT SLT-C011, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: змішувач SLAT SLT-C011. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на змішувач SLAT SLT-C011 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія