шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Ціни11Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити смарт годинник Smart Watch T500 Plus за ціною від 450 грн.
Фото 9

Характеристики та опис Smart Watch T500 Plus

Ступінь захисту: IP67; Ремінець: швидкознімний; Матеріал корпуса: метал; Ємність акумулятора (мАгод): 280; Зарядка пристрою: магнітна; акселерометр; Дисплей ("): 1.75; Тип матриці: IPS; Тип: кольоровий; Форма: прямокутний; Сенсорний екран; пульсометр; вбудований динамік; вібрація; звуковий сигнал; сповіщення
Колір
Тип
смартгодинник
Інтерфейс підключення
Bluetooth v4.2
Дзвінки та оповіщення
вбудований динамік
пульсометр
акселерометр
Ступінь захисту
IP67
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 450  до 868 грн.
Розумний годинник Smart Watch T500+ (Рожевий)
Rozetka.ua (Київ)
675 грн.
← купити
Розумний годинник Smart Watch T500+ (Білий)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Розумний смарт годинник Smart Watch T500PLUS-PRO 1,75", з голосовим викликом, спортивними режимами, SIRI/Google помічник Gre
Rozetka.ua (Київ)
839 грн.
← купити
Смарт-годинник Smart Watch T500 Plus White (swt500pw)
Rozetka.ua (Київ)
450 грн.
← купити
Смарт-годинник Smart Watch T500+ Pro Pink (swt500+prop)
Rozetka.ua (Київ)
490 грн.
← купити
Смарт-годинник Smart Watch T500 Plus Black (swt500pb)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Смарт-годинник Smart Watch T500 Plus Pink (swt500pp)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Смарт-годинник Smart Watch T500+ Pro Black (swt500+prob)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Смарт-годинник Smart Watch T500+ Pro White (swt500+prow)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Розумний годинник Smart Watch T500+ (Рожевий)
Rozetka.ua (Київ)
868 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Smart Watch T500 Plus, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: смарт годинник Smart Watch T500 Plus. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на смарт годинник Smart Watch T500 Plus у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія