шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Ціни7Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити смарт годинник Smart Watch T80S за ціною від 879 грн.
Фото 5

Характеристики та опис Smart Watch T80S

Розміри (мм): 43.5x36x11; Ступінь захисту: IP67; Ширина ремінця (мм): 20; Ремінець: швидкознімний; Матеріал корпуса: алюміній; Ємність акумулятора (мАгод): 170; Зарядка пристрою: магнітна; акселерометр; Дисплей ("): 1.54; Тип матриці: TFT; Тип: кольоровий; Форма: прямокутний; Сенсорний екран; тиск (тонометр)
Колір
Тип
смартгодинник
Інтерфейс підключення
Bluetooth v4.0
Дзвінки та оповіщення
пульсометр
акселерометр
Ступінь захисту
IP67
Розміри (без ремінця)
43.5x36x11 мм
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  850 грн.    до  1150 грн.

від 879  до 1 485 грн.
Смарт-годинник Smart Watch T80S, два браслети, температура тіла, тиск, оксиметр. Колір: синій
Rozetka.ua (Київ)
879 грн.
← купити
Смарт годинник Smart Watch T80S / Bluetooth / 170mAh / Два браслети / Blue
Rozetka.ua (Київ)
994 грн.
← купити
Smart Watch T80S, два браслети, температура тіла, тиск, оксиметр. Колір: синій VP-78
Rozetka.ua (Київ)
1 117 грн.
← купити
Годинник Smart Watch T80S, два браслети, температура тіла, тиск, оксиметр. Колір: синій
Rozetka.ua (Київ)
959 грн.
← купити
Фітнес трекер Smart Watch T80 silver
Rozetka.ua (Київ)
1 485 грн.
← купити
Smart Watch T80S, два браслети, температура тіла, тиск, оксиметр. Колір синій
Rozetka.ua (Київ)
1 066 грн.
← купити
Смарт-годинник Smart Watch T80s Black, 2 ремінці (t80sb)
Rozetka.ua (Київ)
990 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Smart Watch T80S, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: смарт годинник Smart Watch T80S. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на смарт годинник Smart Watch T80S у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія