шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Ціни15Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити вентилятор SmartMi Standing Fan 2 за ціною від 2543 грн.
Відео 19Фото 9

Характеристики та опис SmartMi Standing Fan 2

Габарити (см): 96x34x33; Основа: диск; Діаметр (см): 30; керування зі смартфона; таймер; регулювання нахилу; поворотна система; плавне регулювання; Споживана потужність (Вт): 25; Механізм: осьовий; Тип: підлоговий на ніжці
Колір
Тип
підлоговий на ніжці
Механізм
осьовий
Споживана потужність
25 Вт
Мін. рівень шуму
29 дБ
Функції
плавне регулювання
поворотна система
регулювання нахилу
таймер
керування зі смартфона
Діаметр
30 см
Кількість лопатей
7 шт.
Основа
диск
Габарити (ВхШхГ)
96x34x33 см
Вага
3 кг
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  3200 грн.    до  3700 грн.

від 2 543  до 5 349 грн.
Вентилятор Xiaomi SmartMi Standing Fan 2 (ZLBPLDS04ZM)
Touch (Дніпро)
2 899 грн.
← купити
Xiaomi Mi Smart Standing Fan 2
Mallprix.com (Київ)
2 953 грн.
← купити
Вентилятор підлоговий Xiaomi Mi Smart Standing Fan 2 (BHR4828GL)
Saren.com.ua (Львів)
3 388 грн.
← купити
Вентилятор Xiaomi Mi Smart Standing Fan 2 (BHR4828GL) BHR4828GL
Skay.ua (Одеса)
2 999 грн.
← купити
Вентилятор Xiaomi Mi Standing Fan 2 Pro EU
Znatok.zp.ua (Запоріжжя)
5 349 грн.
← купити
Вентилятор підлоговий Xiaomi SmartMi Standing Fan 2 Lite White (BPLDS02DM) UA BPLDS02DM
Sota.store (Київ)
2 599 грн.
← купити
Вентилятор підлоговий Xiaomi SmartMi Standing Fan 2
Tviy-Dim.com (Київ)
3 023 грн.
← купити
Вентилятор XiaomiSmartMi Standing Fan 2 ZLBPLDS04ZM White
MAUDAU (Київ)
3 999 грн.
← купити
Вентилятор Mijia SmartMi Standing Fan 2 ZLBPLDS04ZM White
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Вентилятор підлоговий Xiaomi Mi Smart Standing Fan 2 (BHR4828GL)
Redprice.sale (Львів)
3 381 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати SmartMi Standing Fan 2, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: вентилятор SmartMi Standing Fan 2. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на вентилятор SmartMi Standing Fan 2 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія