шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Каталог /

Комп'ютерне крісло Sofotel Praga

Ціни14Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити комп'ютерне крісло Sofotel Praga за ціною від 4046 грн.
Фото 17

Характеристики та опис Sofotel Praga

Регулювання: Матеріал сидіння: Матеріал спинки: Матеріал основи: ; Висота сидіння; Ступінь жорсткості гойдання; Підлокітники; Підголовник; Механізм: Tilt (гойдання); Основа: хрестовина з роликами; Розміри сидіння (см): 45x46; Висота спинки (см): 83; Призначення: для персоналу
Колір
Призначеннядля персоналу
Розміри і вага
Висота спинки83 см
Ширина спинки у плечах42 см
Розміри сидіння (ШхГ)45x46 см
Висота сидіння45 - 50 см
Конструкція
Основахрестовина з роликами
МеханізмTilt (гойдання)
Підголовник
Підлокітники
Регулювання
Ступінь жорсткості гойдання
Висота сидіння
Підлокітники
Повнорозмірні
Висота від сидіння19 см
Матеріал
Матеріал сидіннятканина
Матеріал спинкисітка
Матеріал основипластик
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 4 046  до 5 689 грн.
Крісло для персоналу Sofotel Praga Light Grey
Redprice.sale (Львів)
4 347 грн.
← купити
Офісне крісло на колесах із мікросітки Praga "Sofotel"
Rozetka.ua (Київ)
4 490 грн.
← купити
Офісне крісло для персоналу Sofotel Praga Black
Redprice.sale (Львів)
4 083 грн.
← купити
Офісне крісло для персоналу Sofotel Praga Black
Tomdom.in.ua (Львів)
4 089 грн.
← купити
Офісне крісло для персоналу Sofotel Praga Grey
Redprice.sale (Львів)
4 049 грн.
← купити
Офісне крісло для персоналу Sofotel Praga Grey
Tomdom.in.ua (Львів)
4 055 грн.
← купити
Крісло для персоналу Sofotel Praga Light Grey
Saren.com.ua (Львів)
4 354 грн.
← купити
Офісне крісло для персоналу Sofotel Praga Black
Saren.com.ua (Львів)
4 090 грн.
← купити
Офісне крісло для персоналу Sofotel Praga Grey
Saren.com.ua (Львів)
4 056 грн.
← купити
Крісло для персоналу Sofotel Praga Light Grey
Tomdom.in.ua (Львів)
4 353 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Sofotel Praga, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: комп'ютерне крісло Sofotel Praga. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на комп'ютерне крісло Sofotel Praga у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія