шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни26Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити міксер SOKANY CX-6622 за ціною від 1132 грн.
Фото 12

Характеристики та опис SOKANY CX-6622

Основний матеріал чаші: метал; Джерело живлення: мережа; гаки для замішування; Насадки: віничок: подвійний вінчик; Передустановлені програми: Ємності: основна чаша; Кількість швидкостей: 5; Потужність (Вт): 400; Основна чаша (л): 3.5; Тип пристрою: стаціонарний міксер
Колір
Тип пристрою
стаціонарний міксер
Основна чаша
3.5 л
Потужність
400 Вт
Кількість швидкостей
5
Ємності
основна чаша
Насадки
подвійний вінчик
гаки для замішування
Джерело живлення
мережа
Основний матеріал чаші
метал
Знімний міксер
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 1 132  до 2 221 грн.
Міксер SOKANY CX-6622 400 Вт 2 комплекти насадок Sokany CX-6622
MAUDAU (Київ)
1 689 грн.
← купити
Sokany Міксер Sokany CX-6622 Black Silver
MTA.ua (Київ)
1 299 грн.
← купити
Міксер з чашею Sokany CX-6622 PG-CX6622
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
1 300 грн.
← купити
Міксер з чашею Sokany CX-6622
Rozetka.ua (Київ)
1 679 грн.
← купити
Стаціонарний міксер Sokany CX-6622 з чашею 3,5 л, 400 Вт, 5 швидкостей, 2 насадки Чорний
Rozetka.ua (Київ)
2 221 грн.
← купити
Стаціонарний міксер Sokany з чашею 35 л, потужністю 400 Вт, 5 швидкостями, 2 насадками, віночками та гачками, чорний Sokany
Rozetka.ua (Київ)
1 808 грн.
← купити
Стаціонарний міксер Sokany CX-6622 з чашею 3.5 л, 400 Вт, 5 швидкостей, 2 насадки
Rozetka.ua (Київ)
2 196 грн.
← купити
Стаціонарний міксер Sokany CX-6622 з чашею 3,5 л, 400 Вт, 5 швидкостей, 2 насадки Чорний
Rozetka.ua (Київ)
1 759 грн.
← купити
Стаціонарний міксер Sokany CX-6622 з чашею 3,5 л, 400 Вт, 5 швидкостей, 2 насадки Чорний
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Міксер SOKANY CX 6622 400 Вт два комплекти насадок потужний ручний кухонний міксер для збивання тіста кремів та соусів зручн
Rozetka.ua (Київ)
1 880 грн.
← купити
Стаціонарний міксер Sokany CX-6622 з чашею 3,5 л, 400 Вт, 5 швидкостей, 2 насадки Чорний
Rozetka.ua (Київ)
2 199 грн.
← купити
Стаціонарний міксер Sokany CX-6622 з чашею 3,5 л 400 Вт 5 швидкостей 2 насадки Чорний (XIT-CX-6622)
Rozetka.ua (Київ)
1 794 грн.
← купити
Стаціонарний міксер CX-6622 кухонний міксер 400 Вт
Rozetka.ua (Київ)
1 132 грн.
← купити
Стаціонарний міксер Sokany CX-6622 — потужний кухонний міксер з чашею для збивання, замішування тіста та приготування кремів
Rozetka.ua (Київ)
1 599 грн.
← купити
Міксер з чашею Sokany CX-6622
Rozetka.ua (Київ)
1 585 грн.
← купити
Міксер SOKANY CX-6622 400 Вт 2 комплекти насадок (SOKANY) (CX-6622)
Rozetka.ua (Київ)
1 899 грн.
← купити
Стаціонарний міксер Sokany CX-6622 з чашею об'єм 3.5 л 400 Вт 5 швидкостей та 2 насадки віночки та гаки для тіста Чорний
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Стаціонарний міксер Sokany CX-6622 з чашею 3,5 л, 400 Вт, 5 швидкостей, 2 насадки Чорний
Rozetka.ua (Київ)
1 789 грн.
← купити
Міксер Sokany CX-6622 на 400 Вт 2 комплекти насадок
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Міксер стаціонарний Sokany CX-6622 3,5л
Rozetka.ua (Київ)
1 199 грн.
← купити
Стаціонарний міксер Sokany CX-6622 400 Вт 5 швидкостей чаша 3.5л для домашнього приготування
Rozetka.ua (Київ)
1 824 грн.
← купити
Стаціонарний міксер Sokany CX-6622 з чашею 3,5 л, 400 Вт, 5 швидкостей, 2 насадки Чорний SRLD1499
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Стаціонарний міксер Sokany з чашею 3,5 л 400 Вт 5 швидкостей 2 насадки Чорний (121-CX-6622)
Rozetka.ua (Київ)
1 671 грн.
← купити
Стаціонарний міксер Sokany CX-6622 з чашею 3,5 л, 400 Вт, 5 швидкостей, 2 насадки Чорний
Rozetka.ua (Київ)
1 847 грн.
← купити
Стаціонарний міксер Sokany CX-6622 з чашею 3,5 л, 400 Вт, 5 швидкостей, 2 насадки Чорний (A-046917)
Rozetka.ua (Київ)
2 217 грн.
← купити
Стаціонарний міксер Sokany з чашею 3,5 л 400 Вт 5 швидкостей 2 насадки Чорний (LUG-CX-6622)
Rozetka.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати SOKANY CX-6622, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: міксер SOKANY CX-6622. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на міксер SOKANY CX-6622 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія