шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни23Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити міксер SOKANY SK-03075 за ціною від 1299 грн.
Фото 8

Характеристики та опис SOKANY SK-03075

Основний матеріал чаші: метал; Насадки: Джерело живлення: мережа; млинок (для кави); Передустановлені програми: Ємності: основна чаша; Кількість швидкостей: 4; Потужність (Вт): 600; Основна чаша (л): 1.6; Тип пристрою: стаціонарний блендер
Колір
Тип пристрою
стаціонарний блендер
Основна чаша
1.6 л
Потужність
600 Вт
Кількість швидкостей
4
Ємності
основна чаша
млинок (для кави)
Джерело живлення
мережа
Основний матеріал чаші
метал
Довжина кабелю
0.6 м
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 1 299  до 2 293 грн.
Блендер стаціонарний Sokany SK03075
Denika.ua (Харків)
1 536 грн.
← купити
Блендер стаціонарний із кавомолкою Sokany SK-03075 600 Вт чаша 1.6 л
MAUDAU (Київ)
1 699 грн.
← купити
Sokany Блендер Sokany SK-03075 Silver Black
MTA.ua (Київ)
1 299 грн.
← купити
Блендер стаціонарний Sokany SK-03075 PG-SK03075
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
1 482 грн.
← купити
Блендер стаціонарний з кавомолкою Sokany SK-03075 600 Вт чаша 1.6 л
Rozetka.ua (Київ)
1 899 грн.
← купити
Блендер стаціонарний з кавомолкою Sokany 600 Вт чаша 1.6 л SK-03075
Rozetka.ua (Київ)
2 234 грн.
← купити
Блендер стаціонарний із кавомолкою Sokany 600 Вт чаша 1.6 л SK-03075
Rozetka.ua (Київ)
2 209 грн.
← купити
Блендер стаціонарний з кавомолкою Sokany 600 Вт чаша 1.6 л SK-03075
Rozetka.ua (Київ)
1 769 грн.
← купити
Блендер стаціонарний з кавомолкою Sokany 600 Вт чаша 1.6 л SK-03075
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Блендер стаціонарний Sokany SK-03075 з чашею на 1.6 л та кавомолкою
Rozetka.ua (Київ)
1 675 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати SOKANY SK-03075, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: міксер SOKANY SK-03075. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на міксер SOKANY SK-03075 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія