шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни16Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити міксер SOKANY SK-133 за ціною від 349 грн.

Характеристики та опис SOKANY SK-133

Джерело живлення: мережа; гаки для замішування; Передустановлені програми: Ємності: Насадки: віничок: подвійний вінчик; Кількість швидкостей: 7; Потужність (Вт): 180; Тип пристрою: ручний міксер
Колір
Тип пристрою
ручний міксер
Потужність
180 Вт
Кількість швидкостей
7
Насадки
подвійний вінчик
гаки для замішування
Джерело живлення
мережа
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 349  до 750 грн.
Міксер ручний міксер Sokany SC-133/7 режимів швидкостей 2 вінчики 2 гаки для тіста 260 Вт білий
Rozetka.ua (Київ)
492 грн.
← купити
Міксер ручний міксер Sokany SC-133/7 режимів швидкостей 2 віночки 2 гаки для тесту 260 Вт білий
Rozetka.ua (Київ)
440 грн.
← купити
Міксер ручний кухонний Sokany SK-133 7 швидкостей 2 насадки 260W білий з чорним
Rozetka.ua (Київ)
425 грн.
← купити
Міксер ручний Sokany SC-133 7 швидкостей 2 вінчики 2 гаки для тіста 260 Вт білий
Rozetka.ua (Київ)
349 грн.
← купити
Міксер ручний Sokany SK-133 з 7 швидкісними режимами та змінними насадками для збивання та тіста, 260 Вт. Білий
Rozetka.ua (Київ)
399 грн.
← купити
Міксерзмішувач електричний SOKANY SK133 (Е2033)
Rozetka.ua (Київ)
750 грн.
← купити
Міксер ручний Sokany SK-133 260 Вт 7 швидкостей з вінчиками та гачками для тесту кухонний електричний міксер з нержавіючої с
Rozetka.ua (Київ)
455 грн.
← купити
Міксер кухонний ручний SK 133 7 швидкостей 260 Вт
Rozetka.ua (Київ)
486 грн.
← купити
Міксер ручний Sokany SK-133 260 Вт 7 швидкостей з винчиками та крючками для тесту кухонний електричний міксер з нержавіючої
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Міксер електричний ручний SOKANY SK-133 260 Вт 7 швидкостей
Rozetka.ua (Київ)
620 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати SOKANY SK-133, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: міксер SOKANY SK-133. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на міксер SOKANY SK-133 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія