шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни24Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити міксер SOKANY SK-187 за ціною від 3099 грн.
Фото 8

Характеристики та опис SOKANY SK-187

Вага (кг): 2.6; Основний матеріал чаші: метал; Насадки: Джерело живлення: мережа; Передустановлені програми: Ємності: основна чаша; Кількість швидкостей: 2; Потужність (Вт): 1000; Основна чаша (л): 1.5; Тип пристрою: стаціонарний блендер
Колір
Тип пристрою
стаціонарний блендер
Основна чаша
1.5 л / друга чаша 1 л, третя чаша 0.5 л /
Потужність
1000 Вт / максимальна /
Кількість швидкостей
2
Ємності
основна чаша / 3 шт. /
Джерело живлення
мережа
Основний матеріал чаші
метал
Вага
2.6 кг
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 3 099  до 5 430 грн.
Блендер Sokany SK-187 з трьома чашами 0.5/1/1.5 л із кавомолкою сталевий стаціонарний 1000 Вт
MAUDAU (Київ)
3 907 грн.
← купити
Sokany Блендер Sokany SK-187 Silver Black
MTA.ua (Київ)
3 099 грн.
← купити
Блендер Sokany SK-187 з чашею 1.5 літра для коктейлів та смузі портативний 2 режими швидкості з кавомолкою 1000 Вт
Rozetka.ua (Київ)
4 339 грн.
← купити
Блендер з чашею 1.5 літра для коктейлів та смузі портативний 2 режими швидкості з кавомолкою 1000 Вт Sokany SK-187 (LG-23038
Rozetka.ua (Київ)
4 309 грн.
← купити
Блендер стаціонарний Sokany SK-187 3 чаші на 0.5л 1 л 1.5 л 800 Вт Сріблястий
Rozetka.ua (Київ)
4 429 грн.
← купити
Блендер з чашею 1.5 літра для коктейлів та смузі портативний 2 режими швидкості з кавомолкою 1000 Вт Sokany SK-187
Rozetka.ua (Київ)
5 381 грн.
← купити
Блендер з чашею 1.5 літра для коктейлів та смузі портативний 2 режими швидкості з кавомолкою 1000 Вт Sokany SK-187
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Блендер з чашею 1.5 літра для коктейлів та смузі портативний 2 режими швидкості з кавомолкою 1000 Вт Sokany SK-187
Rozetka.ua (Київ)
4 139 грн.
← купити
Стаціонарний блендер SOKANY SK 187 з трьома чашами 0.5 1 1.5 л нержавіюча сталь кухонний блендер подрібнювач для коктейлів с
Rozetka.ua (Київ)
4 090 грн.
← купити
Блендер стаціонарний SOKANY SK-187 із трьома чашами 0,5/1/1,5 л, сталь
Rozetka.ua (Київ)
4 099 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати SOKANY SK-187, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: міксер SOKANY SK-187. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на міксер SOKANY SK-187 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія