шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
Sonoff (призначення)
датчики руху
датчики відкриття
датчики освітлення
датчики температури
датчики протікання
датчики вологості
Каталог товарів

Ціни9Опис Відгуки  Обговорення  Корисне1Аксесуари
Купити охоронний датчик Sonoff SNZB-02P за ціною від 599 грн.

Характеристики та опис Sonoff SNZB-02P

Габарити (мм): 45x45x18; Максимальна вологість (%): 95; Джерело живлення: батарейки; Amazon Alexa; Google Assistant; Google Home; Підключення датчиків (протокол): Zigbee; Встановлення: настінне; Використання: у приміщенні; вологості; Датчик: температури
Колір
Датчик
температури
вологості
Використання
у приміщенні
Встановлення
настінне
Підключення датчиків (протокол)
Zigbee
Інтеграція в систему розумного будинку
Google Home
Голосовий асистент
Google Assistant
Amazon Alexa
Джерело живлення
батарейки / CR2477 /
Робоча температура
-10 °C ~ +60 °C
Максимальна вологість
95 %
Габарити
45x45x18 мм
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  550 грн.    до  1500 грн.

від 599  до 1 299 грн.
Датчик температури та вологості Sonoff Zigbee SNZB-02P
Click.ua (Київ)
1 299 грн.
← купити
Sonoff Zigbee SNZB-02P ZigbeeSNZB-02P
COMFY.ua (Київ)
← купити
Датчик температури та вологості Sonoff Zigbee SNZB-02P
Comtrading.ua (Київ)
1 264 грн.
← купити
Sonoff Sonoff SNZB-02P
Венкон (Київ)
← купити
Датчик температури та вологості Sonoff Zigbee SNZB-02P
MAUDAU (Київ)
← купити
Sonoff Датчик температури Sonoff SNZB-02P White
MTA.ua (Київ)
1 049 грн.
← купити
Датчик температури і вологості Sonoff SNZB-02Р Zigbee
Rozetka.ua (Київ)
660 грн.
← купити
Розумний датчик температури та вологості ZigBee Sonoff SNZB-02P (круглий) (SNZB-02P)
Rozetka.ua (Київ)
879 грн.
← купити
Датчик температури і вологості SONOFF Zigbee Temperature and Humidity Sensor SNZB-02P White
Rozetka.ua (Київ)
599 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Sonoff SNZB-02P, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: охоронний датчик Sonoff SNZB-02P. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на охоронний датчик Sonoff SNZB-02P у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія