шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Аудіосистема Sonos Roam 2

Ціни25Опис Відгуки  Обговорення  Корисне12
Купити аудіосистема Sonos Roam 2 за ціною від 7659 грн.
Відео 19Фото 32

Характеристики та опис Sonos Roam 2

Вага (кг): 0.43; Спосіб перенесення: Габарити (мм): 168x62x60; Захист від пилу та води; Входи: Виходи: Автономне живлення: акумулятор; підтримка Multiroom; мобільний застосунок; голосове управління; голосовий асистент: Amazon Alexa;язок; гучний зв' AAC; Bluetooth: Bluetooth v5.2; Wi-Fi: Wi-Fi 5 (802.11ac)
Колір
Призначення
розумна колонка
Кількість каналів
1.0
Інтерфейси
AirPlay 2
Wi-Fi 5 (802.11ac)
Bluetooth v5.2
AAC
гучний зв'язок
Додатково
Amazon Alexa
голосове управління
мобільний застосунок
підтримка Multiroom
Автономне живлення
акумулятор
Захист від пилу та води
Габарити (ВхШхГ)
168x62x60 мм
Вага
0.43 кг
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  8250 грн.    до  10500 грн.

Sonos Roam 2 review: a great sounding Bluetooth speaker gets ...
Sonos Roam 2 review: user-friendly portable speaker with ...
Sonos Roam 2 review: Minor refresh, major convenience - SoundGuys
від 7 659  до 12 906 грн.
Акустика Sonos Roam 2 Black (ROAM2R21BLK)
Цифра (Київ)
8 004 грн.
← купити
Акустика Sonos Roam 2 Black (ROAM2R21BLK)
Stls.store (Київ)
8 077 грн.
← купити
Sonos Roam 2 Black (ROAM2US1BLK)
Megadom.net (Дніпро)
7 850 грн.
← купити
Sonos Roam 2 Black (ROAM2R21BLK) ROAM2R21BLK
Luckylink.kiev.ua (Київ)
8 197 грн.
← купити
Аудіосистема Sonos Roam 2 Black
Timesport.com.ua (Львів)
7 747 грн.
← купити
Аудіосистема Sonos Roam 2 Black
Semtech.com.ua (Луцьк)
7 753 грн.
← купити
Портативна акустика Sonos Roam 2 Black (ROAM2R21BLK)
Zhuk.ua (Київ)
8 127 грн.
← купити
Sonos Roam 2 Black
Tehnoexpert.com.ua (Львів)
8 441 грн.
← купити
Bluetooth-колонка Sonos Roam 2 Wi-Fi AirPlay black VGPZROAM2BK
Novateh.com.ua (Новояворівськ)
8 265 грн.
← купити
Портативна акустика Sonos Roam 2 Black (ROAM2R21BLK)
Smartmag.biz.ua (Львів)
7 717 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Sonos Roam 2, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: аудіосистема Sonos Roam 2. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на аудіосистема Sonos Roam 2 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія