шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Фотоапарат Sony A7 V body

Ціни19Опис Відгуки  Обговорення  Корисне1Аксесуари
Купити фотоапарат Sony A7 V body за ціною від 121212 грн.
Відео 37Фото 39

Характеристики та опис Sony A7 V body

Вага (г): 695; Габарити (мм): 130x96x72; Захист: захист від пилу та води; Power Delivery (PD); Знімків на заряді (шт): 630; Джерело живлення: акумулятор; Підключення зовнішнього спалаху; Bluetooth: Bluetooth v 4.1; Wi-Fi: Wi-Fi 6 (802.11ax);яті: CFexpress, SD; Типи карт пам'яті; 2 слота для карт пам'
Колір
Тип фотокамери
«бездзеркальна» (MILC)
Ефективне число МП
33
Максимальний розмір знімка
7008x4672 пікс.
Світлочутливість (ISO)
100-51200 / у розширеному режимі 50-204800 ISO /
Ручне фокусування
Діагональ дисплея
3.2 ''
Сенсорний екран
Захист
захист від пилу та води
Габарити (ШхВхТ)
130x96x72 мм
Вага
695 г
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 121 212  до 151 166 грн.
Sony a7 V (body) бездзеркальна камера (ILCE7M5B.FS1) (офіційна гарантія) ILCE7M5B.FS1
Filmexpro.ua (Київ)
130 899 грн.
← купити
Фотоапарат SONY Alpha a7 V Body (ILCE7M5B.FS1) ILCE7M5B.FS1
Moyo.ua (Київ)
← купити
Бездзеркальний фотоапарат Sony Alpha a7 V Body (ILCE7M5B) ILCE7M5B
GRO (Київ)
122 789 грн.
← купити
Sony Alpha A7 V body (ILCE7M5B.CEC)
Цифра (Київ)
132 165 грн.
← купити
Sony Alpha A7 V body (ILCE7M5B.CEC)
Stls.store (Київ)
134 613 грн.
← купити
Фотоапарат Sony Alpha A7 V Body Black (ILCE7M5B.CEC)
Babuy.com.ua (Київ)
127 399 грн.
← купити
Бездзеркальний фотоапарат Sony Alpha a7 V Body (ILCE7M5B)
Smartmag.biz.ua (Львів)
122 028 грн.
← купити
Sony Alpha a7 V Body (ILCE7M5B)
Cthp.net.ua (Київ)
122 999 грн.
← купити
Бездзеркальний фотоапарат Sony Alpha a7 V Body (ILCE7M5B.CEC)
Zhuk.ua (Київ)
125 212 грн.
← купити
Sony Alpha a7 V Body (ILCE7M5B.CEC)
Mobileplanet.ua (Одеса)
132 689 грн.
← купити
Бездзеркальний фотоапарат Sony Alpha a7 V Body (ILCE7M5B)
Easybay.com.ua (Київ)
121 212 грн.
← купити
Бездзеркальний фотоапарат Sony Alpha a7 V Body (ILCE7M5B) ILCE7M5B
Openshop.ua (Київ)
131 779 грн.
← купити
Фотоапарат CMOS Sony Alpha a7 V Body (ILCE7M5B)
Tv-mir.com.ua (Київ)
123 685 грн.
← купити
Фотоапарат Sony Alpha a7 V Body (ILCE7M5B.CEC) (ILCE7M5B.CEC)
Техно Їжак (Київ)
131 399 грн.
← купити
Sony A7 V Body ILCE7M5B.CEC
ABCphoto.com.ua (Київ)
125 522 грн.
← купити
Sony Фотоапарат Sony Alpha A7 V Body (ILCE7M5B.CEC)
MTA.ua (Київ)
128 899 грн.
← купити
Sony Alpha a7 V Body (ILCE7M5B.CEC) Фотоапарат Alpha a7 V Body (ILCE7M5B.CEC)
Kvshop.com.ua (Київ)
133 477 грн.
← купити
Бездзеркальний фотоапарат Sony Alpha A7 V Body (ILCE7M5B.CEC)
Rozetka.ua (Київ)
132 699 грн.
← купити
Бездзеркальний фотоапарат Sony Alpha a7 V Body (ILCE7M5B)
Rozetka.ua (Київ)
151 166 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Sony A7 V body, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: фотоапарат Sony A7 V body. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на фотоапарат Sony A7 V body у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія