шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни41Опис Відгуки  Обговорення  Корисне1Аксесуари
Купити саундбар Sony HT-S60 за ціною від 23271 грн.
Відео 7Фото 11

Характеристики та опис Sony HT-S60

Вага проєктора (кг): 2.6; Габарити (мм): 907x64x90; Управління: пульт ДК; HDMI: 1 шт.; оптичний; mini-Jack (3.5 мм); Входи: USB-A; Dolby Atmos; DTS X; DTS ES; бездротове підключення до ТВ; Bluetooth; Габарити сабвуфера (мм): 275x388x388; Частотний діапазон (Гц): 20 — 20000; Номінальна потужність (Вт): 1000
Колір
Формат звуку5.1
Тип встановленняполичний/настінний
Тилова акустика
Технічні хар-ки
Номінальна потужність1000 Вт
Частотний діапазон20 — 20000 Гц
Імпеданс8 Ом
Сабвуфер
Акустичне оформленняфазоінверторного типу
Габарити сабвуфера (ШхВхГ)275x388x388 мм
Вага сабвуфера11.6 кг
Інтерфейси
ІнтерфейсиBluetooth
бездротове підключення до ТВ
АудіодекодериDTS
DTS ES
DTS X
Dolby Digital
Dolby Digital Plus
Dolby TrueHD
Dolby Atmos
Роз'єми
ВходиUSB-A
mini-Jack (3.5 мм)
оптичний
Виходина сабвуфер
HDMI-вихід1 шт.
Інше
Дисплей
Управлінняпульт ДК
Габарити (ШхВхГ)907x64x90 мм
Вага проєктора2.6 кг
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 23 271  до 31 589 грн.
Sony HTS60.AF1
Mallprix.com (Київ)
24 449 грн.
← купити
Саундбар Sony HT-S60 BRAVIA Theatre Bar 6 5.1-Channel (HTS60.AF1) HTS60.AF1
Moyo.ua (Київ)
26 999 грн.
← купити
Sony HT-S60
Hi-tech.com.ua (Київ)
23 310 грн.
← купити
Sony HT-S60
Megadom.net (Дніпро)
23 350 грн.
← купити
Саундбар Sony HT-S60 HTS60.AF1
АЛЛО (Київ)
← купити
Саундбар SONY BRAVIA Theatre System 6 HT-S60 (HTS60.AF1) 18839877
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Саундбар SONY HT-S60 (HTS60.AF1)
ТЕХНОточка (Київ)
26 487 грн.
← купити
Акустична система Sony HT-S60 Black (HTS60.AF1)
Shkolyar-shop.com.ua (Одеса)
25 042 грн.
← купити
Саундбар Sony HT-S60 (1000W Bluetooth Dolby Atmos)
4k-online.com.ua (Луцьк)
26 599 грн.
← купити
Саундбар Sony BRAVIA Theatre System 6 HT-S60 (HTS60.AF1) Black HTS60.AF1
Vodafone.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Sony HT-S60, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: саундбар Sony HT-S60. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на саундбар Sony HT-S60 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія