шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни5Опис Відгуки  Обговорення  Корисне1
Купити електроскутер Spark SP2000E-5 за ціною від 53990 грн.
Фото 18

Характеристики та опис Spark SP2000E-5

Вага (кг): 63; Габарити: 178х71х116; Колісна база: 1320; Кліренс: 170; Повна зарядка (год): 8; Потужність двигуна: 2; Потужність двигуна: 2.72; підніжка; багажник; пасажирське сидіння; протиугонна система; сигнал (клаксон); покажчики поворотів; фари і габарити; Круїз-контроль; Колеса ("): 12; Колеса: Тип коліс: гумові надувні безкамерні
Колір
Типелектротрицикл
Максимальне навантаження150 кг
Ходові хар-ки
Запас ходу90 км
Максимальна швидкість70 км/год
Швидкісні режими4
Задня передача
Максимальний кут підйому20 °
Колесагумові надувні безкамерні
12 "
Передні гальмадисковий
Задні гальмадисковий
Круїз-контроль
Додатковофари і габарити
покажчики поворотів
сигнал (клаксон)
протиугонна система
пасажирське сидіння
багажник
підніжка
Двигун і живлення
Потужність двигуна2.72 к.с.
Потужність двигуна2 кВт
Кількість двигунів1 шт.
Тип акумуляторасвинцево-кислотний
Ємність батареї32 Агод
Час повної зарядки8 год
USB-вихід для зарядки
Інше
Кліренс170 мм
Колісна база1320 мм
Габарити178х71х116 см
Вага63 кг
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  45000 грн.    до  65000 грн.

від 53 990  до 58 521 грн.
Електроскутер Spark SP2000E-5 (white)
Rozetka.ua (Київ)
58 521 грн.
← купити
Електроскутер Spark SP2000E-5 (blue)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Електроскутер Spark SP2000E-5 (black)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Електроскутер Spark SP2000E-5 (Білий)
Rozetka.ua (Київ)
53 990 грн.
← купити
Електроскутер Spark SP2000E-5 (Чорний)
Rozetka.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Spark SP2000E-5, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: електроскутер Spark SP2000E-5. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на електроскутер Spark SP2000E-5 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія