шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни16Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити дитячий електромобіль Spoko SP-1600 за ціною від 3184 грн.
Фото 14

Характеристики та опис Spoko SP-1600

Вага (кг): 12; Розміри (см): 106х49х73; Час безперервної їзди (хв): 60; фари (світлові ефекти); Задній хід; Макс. швидкість (км/год): 5; Кількість місць: 1; Макс. вага дитини (кг): 60; Зовнішній вигляд: мотоцикл; Вікова група, від (років): 3
Колір
Вікова група, від
3 років
Зовнішній вигляд
мотоцикл
Макс. вага дитини
60 кг
Максимальна швидкість
5 км/год
Задній хід
Час безперервної їзди
60 хв
Розміри (ДхШхВ)
106х49х73 см
Вага
12 кг
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 3 184  до 4 588 грн.
Дитячий електромотоцикл SPOKO SP-1600 червоний 42400546
Batutprom.com.ua (Луцьк)
3 247 грн.
← купити
Дитячий електро-мотоцикл Spoko SP-1600 пластиковий з сидінням з еко-шкіри до 60 кг Білий (21-76-42400548)
Rozetka.ua (Київ)
4 364 грн.
← купити
Дитячий електромотоцикл SPOKO SP-1600 білий 42400548
Batutprom.com.ua (Луцьк)
3 348 грн.
← купити
Дитячий електро-мотоцикл Spoko SP-1600 пластиковий з сидінням з еко-шкіри до 60 кг Червоний (21-76-42400546)
Rozetka.ua (Київ)
3 826 грн.
← купити
Дитячий електромотоцикл SPOKO SP-1600 білий (42400548)
Rozetka.ua (Київ)
3 962 грн.
← купити
Дитячий електромотоцикл SPOKO SP-1600 червоний (42400546)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Дитячий електромотоцикл SPOKO SP-1600 білий триколісний акумуляторний зі світлодіодними фарами до 30 кг (76-163-42400548)
Rozetka.ua (Київ)
4 369 грн.
← купити
Дитячий електромотоцикл SPOKO SP-1600 червоний триколісний з акумулятором та світловими ефектами до 30 кг (76-163-42400546)
Rozetka.ua (Київ)
3 831 грн.
← купити
Дитячий електромотоцикл SPOKO SP-1600 червоний
Rozetka.ua (Київ)
4 320 грн.
← купити
Дитячий електромотоцикл SPOKO SP-1600 білий
Rozetka.ua (Київ)
4 430 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Spoko SP-1600, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: дитячий електромобіль Spoko SP-1600. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на дитячий електромобіль Spoko SP-1600 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія