шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни17Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити дитячий електромобіль Spoko SP-610 за ціною від 3337 грн.
Фото 4

Характеристики та опис Spoko SP-610

Вага (кг): 13; Розміри (см): 105х56х53; Час безперервної їзди (хв): 45; Дальність пробігу (км): 10; фари (світлові ефекти); Задній хід; Макс. швидкість (км/год): 5; Кількість місць: 1; Макс. вага дитини (кг): 30; Зовнішній вигляд: трицикл; Вікова група, від (років): 2
Колір
Вікова група, від
2 років
Зовнішній вигляд
трицикл
Макс. вага дитини
30 кг
Максимальна швидкість
5 км/год
Задній хід
Дальність пробігу
10 км
Час безперервної їзди
45 хв
Розміри (ДхШхВ)
105х56х53 см
Вага
13 кг
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 3 337  до 4 753 грн.
Дитячий електромотоцикл трицикл Spoko SP-610 білий 42400584
Batutprom.com.ua (Луцьк)
3 452 грн.
← купити
Дитячий електромотоцикл трицикл Spoko SP-610 білий (42400584)
Rozetka.ua (Київ)
3 524 грн.
← купити
Дитячий електромотоцикл трицикл Spoko SP-610 синій 42400586
Batutprom.com.ua (Луцьк)
3 403 грн.
← купити
Дитячий електромотоцикл трицикл Spoko SP-610 червоний 42400587
Batutprom.com.ua (Луцьк)
3 615 грн.
← купити
Дитячий електромотоцикл трицикл Spoko SP-610 синій (42400586)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Дитячий електромотоцикл трицикл Spoko SP-610 червоний (42400587)
Rozetka.ua (Київ)
3 544 грн.
← купити
Дитячий електромотоцикл трицикл Spoko SP-610 синій
Rozetka.ua (Київ)
4 443 грн.
← купити
Дитячий електромотоцикл трицикл Spoko SP-610 червоний
Rozetka.ua (Київ)
4 560 грн.
← купити
Дитячий електромотоцикл трицикл Spoko SP-610 жовтий
Rozetka.ua (Київ)
4 543 грн.
← купити
Дитячий електромотоцикл трицикл Spoko SP-610 білий
Rozetka.ua (Київ)
4 495 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Spoko SP-610, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: дитячий електромобіль Spoko SP-610. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на дитячий електромобіль Spoko SP-610 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія