шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни16Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити ящик для інструменту Stanley STST1-75514 за ціною від 387 грн.
Відео 1Фото 9

Характеристики та опис Stanley STST1-75514

Вага (кг): 0.4; габарити (мм): 316х156х128; Матеріал замків: пластик; Матеріал: пластик; Втоплювана ручка; Знімний лоток; Розмір: 12.5"; Призначення: для інструменту і дрібниць; Тип: ящик
Тип
ящик
Призначення
для інструменту і дрібниць
Розмір
12.5"
Кришка з органайзером
Знімний лоток
Втоплювана ручка
Встановлення навісного замка
Матеріал
пластик
Матеріал замків
пластик
Габарити
316х156х128 мм
Вага
0.4 кг
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 387  до 615 грн.
Ящик ESSENTIAL, розміри 320x188x132 мм (12.5) STANLEY STST1-75514
Sertan.com.ua (Київ)
408 грн.
← купити
Ящик для інструментів Stanley ESSENTIAL (STST1-75514) STST1-75514
Moyo.ua (Київ)
405 грн.
← купити
Stanley STST1-75514
Mallprix.com (Київ)
387 грн.
← купити
Ящик для інструментів Stanley ESSENTIAL, 12.5 (316x156x128мм) (STST1-75514) STST1-75514
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Ящик для інструментів Stanley ESSENTIAL, 12.5 (316x156x128мм) (STST1-75514) STST1-75514
Itbox.ua (Київ)
← купити
Ящик STANLEY STST1-75514
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Ящик ESSENTIAL, розміри 320x188x132 мм (12.5) STANLEY STST1-75514
Esco.ua (Київ)
← купити
Stanley Stanley Essential TB STST1-75514
Венкон (Київ)
← купити
Ящик для инструментов Stanley Essential STST1-75514
Stanley-tools.com.ua (Київ)
← купити
Stanley STST1-75514 — Ящик для інструменту 31.6x15.6x12.8см
Comtrade.ua (Київ)
499 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Stanley STST1-75514, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: ящик для інструменту Stanley STST1-75514. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на ящик для інструменту Stanley STST1-75514 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія