шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни10Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити шліфувальна машина Stark AG 2500 за ціною від 3265 грн.

Характеристики та опис Stark AG 2500

Вага (кг): 7.5; Макс. діаметр диска (мм): 230; Кількість обертів (об/хв): 6500; Споживана потужність (Вт): 2500; Джерело живлення: електромережа (230 В); Тип: кутова (болгарка)
Типкутова (болгарка)
Джерело живленняелектромережа (230 В)
Характеристики
Споживана потужність2500 Вт
Кількість обертів6500 об/хв
Макс. діаметр диска230 мм
Захисні функції
Плавний пуск
Захист від випадкового ввімкнення
Додаткові можливості
Комплектаціядодаткова рукоятка
Інше
Вага7.5 кг
Додаткові функції і можливості шліфувальної машини Stark AG 2500:
• Довжина мережевого шнура — 2 м
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  3200 грн.    до  4200 грн.

від 3 265  до 3 999 грн.
Шліфувальна машина Stark AG 2500 Profi (130080050) 130080050
Itbox.ua (Київ)
3 997 грн.
← купити
Болгарка (кутова шліфувальна машина) Stark Ag 2500
Stls.store (Київ)
← купити
Шліфмашина кутова дворучна Stark AG 2500 56083
Sertan.com.ua (Київ)
3 265 грн.
← купити
Кутова шліфувальна машина Stark AG 2500 Profi (130080050)
MAUDAU (Київ)
3 999 грн.
← купити
Stark AG 2500 Profi (130080050) AG2500Profi(130080050)
COMFY.ua (Київ)
← купити
Шліфмашина кутова дворучна Stark AG 2500 130080050
Dinastiya.com.ua (Київ)
3 397 грн.
← купити
Шліфувальна машина Stark AG 2500 Profi (130080050)
Q-techno.com.ua (Київ)
3 937 грн.
← купити
Шліфмашина кутова дворучна Stark AG 2500
Din-elektro-detal.com.ua (Київ)
← купити
Шліфувальна машина Stark AG 2500 Profi (130080050) 130080050
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Stark Шліфмашина Stark AG 2500 Profi (130080050)
MTA.ua (Київ)
3 299 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Stark AG 2500, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: шліфувальна машина Stark AG 2500. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на шліфувальна машина Stark AG 2500 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія