шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Ціни76Опис Відгуки4Обговорення1Корисне1
Купити килимок для мишки SteelSeries QcK XXL за ціною від 1359 грн.
Відео 19Фото 30

Характеристики та опис SteelSeries QcK XXL

Матеріал основи: гума; Матеріал поверхні: тканина; Форма килимка: прямокутний; Товщина (мм): 4; Ширина (глибина): 400; Довжина: 900; Покриття: speed; Тип: ігровий
Рейтинг моделі: 4 з 5 (4 оцінки)
Рейтинг за відгуками:
0
1
0
3
Колір
Тип
ігровий
Покриття
speed
Розміри (ДхШхТ)
900x400x4 мм
Форма килимка
прямокутний
Матеріал поверхні
тканина
Матеріал основи
гума
Додаткові функції і можливості килимка для мишки SteelSeries QcK XXL:
• Килим великої довжини для мишки і клавіатури
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  2300 грн.    до  2900 грн.

0
1
0
3
Отличный ковер
30 липня 2020, 17:16 #
Переваги:1. Большой
2. Легко таскать в комп. клубы
3. Хорошее покрытие

Недоліки:1. Нет оплётки по краям
2. Становится грязным при частой игре через 2-3 месяца. В моём случае это Контер страйк. Летом ещё быстрей загрязняется.

Коментар:Мыть придётся хотя бы 2 раза в год чтобы был как новый

Автор:Savelay  пользуюсь SteelSeries QcK Plus більше року

обычная модель, ничего особенного
28 серпня 2018, 11:34 #
Переваги:1. Большой размер
2. Хорошая фиксация на столе
3. Резиновое основание

Недоліки:1. Довольно грубое покрытие
2. Сильный запах резины (пока новый)

Автор:Alex Chugaev

Топовый коврик, удобный, большой за нормальную цену
11 лютого 2021, 16:25 #
Переваги:Приятный материал
Не скользит по столу
Тонкий
Цена

Недоліки:Очень быстро пачкается

Коментар:Отличный коврик

Автор:James Wolfram  пользуюсь SteelSeries QcK Plus більше року

Показано 3 з 4 відгуків
ще 1 відгук
Официальный сайт
ІншеSteelSeries QcK+
від 1 359  до 3 502 грн.
Ігрова поверхня SteelSeries QcK XXL CS2 Edition Dragon Lore (63448) SS63448
Artline.ua (Київ)
2 799 грн.
← купити
Ігрова поверхня SteelSeries QcK Xxl (67500)
Цифра (Київ)
2 351 грн.
← купити
Ігрова поверхня SteelSeries QcK Xxl (67500)
Stls.store (Київ)
2 399 грн.
← купити
Килимок STEELSERIES QcK XXL (67500) 67500
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Килимок для мишки STEELSERIES QcK XXL (SS67500)
АЛЛО (Київ)
← купити
SteelSeries 67500
Mallprix.com (Київ)
2 381 грн.
← купити
Ігрова поверхня SteelSeries Qck XXL CS2 Edition (Dragon Lore) (63448) (UA) 63448
Jabko.ua (Львів)
← купити
Килимок для мишки SteelSeries QcK XXL (67500) 67500
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Килимок для мишки SteelSeries QcK XXL (67500) 67500
Itbox.ua (Київ)
← купити
Килимок для миші SteelSeries QcK XXL (67500) 67500
Telemart.ua (Київ)
← купити
SteelSeries Qck XXL CS2 Edition (Dragon Lore) (63448)
Tehnomart.com (Київ)
2 025 грн.
← купити
Ігрова поверхня SteelSeries Qck XXL CS2 Edition Dragon Lore (63448) Qck XXL CS2 Edition Dragon Lore (63448)
Denika.ua (Харків)
← купити
Коврик для мышки SteelSeries QcK XXL (67500)
Bigmo.com.ua (Дніпро)
2 377 грн.
← купити
Ігрова поверхня SteelSeries QcK Heavy XXL (67500) Black 67500
Vodafone.ua (Київ)
← купити
Килимок для мишки SteelSeries Qck XXL CS2 Edition (Dragon Lore)
Soho.com.ua (Київ)
2 669 грн.
← купити
Steelseries QcK XXL World of Warcraft Limited Edition (63447)
Tehnoexpert.com.ua (Львів)
1 921 грн.
← купити
Килимок для мишки SteelSeries QcK XXL (67500) 67500
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Игровая поверхность STEELSERIES QcK XXL (67500)
Nkt.ua (Київ)
← купити
Ігрова поверхня STEELSERIES QcK XXL (67500) 67500
ШО (Київ)
2 398 грн.
← купити
Килимок для мишки SteelSeries QcK XXL (67500) 67500
E-server.com.ua (Київ)
← купити
Ігрова поверхня SteelSeries Qck XXL
Citrus.ua (Київ)
1 899 грн.
← купити
SteelSeries 67500 — Ігрова поверхня SteelSeries QcK Heavy XXL 900x400x4мм
Comtrade.ua (Київ)
← купити
SteelSeries QcK XXL (67500) 67500
Luckylink.kiev.ua (Київ)
2 835 грн.
← купити
Ігрова поверхня SteelSeries 67500
Texnoshop.com.ua (Луцьк)
2 460 грн.
← купити
SteelSeries Qck XXL CS2 Edition (Dragon Lore) (63448) QckXXLCS2Edition(DragonLore)(63448)
COMFY.ua (Київ)
2 109 грн.
← купити
Ігрова поверхня SteelSeries QcK XXL Black (67500)
MAUDAU (Київ)
2 790 грн.
← купити
SteelSeries Килимок для мишки SteelSeries QcK XXL (67500)
MTA.ua (Київ)
← купити
SteelSeries STEELSERIES QcK XXL (67500) SS67500
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
Ігрова поверхня SteelSeries Qck XXL CS2 Edition (Dragon Lore) 890566
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
← купити
Ігрова поверхня SteelSeries QcK XXL Black (67500) 67500
Compx.ua (Київ)
← купити
Ігрова поверхня SteelSeries QcK Speed (SS67500)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Ігрова поверхня SteelSeries Qck XXL (SS67500) SS67500
Artline.ua (Київ)
← купити
Ігрова поверхня SteelSeries Qck XXL CS2 Edition, Dragon Lore (63448)
АЛЛО (Київ)
← купити
Килимок для миші SteelSeries QcK XXL (67500) QcK XXL (67500)
Denika.ua (Харків)
← купити
Ігрова поверхня SteelSeries QcK XXL (63429) QcK XXL (63429)
Denika.ua (Харків)
← купити
SteelSeries QcK XXL (67500)
Tehnomart.com (Київ)
2 438 грн.
← купити
Ігрова поверхня SteelSeries QcK XXL CS2 Edition (63448) Multicolor 63448
Vodafone.ua (Київ)
← купити
Килимок для мишки SteelSeries QcK XXL (67500)
Soho.com.ua (Київ)
2 309 грн.
← купити
Ігрова поверхня SteelSeries Qck XXL CS2 Edition (Dragon Lore) 63448
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Килимок для мишки SteelSeries Qck XXL CS2 Edition (Dragon Lore) 63448
ШО (Київ)
2 798 грн.
← купити
Килимок для мишки SteelSeries Qck XXL CS2 Edition Dragon Lore (63448) 63448
Brain.com.ua (Київ)
2 553 грн.
← купити
Килимок для мишки SteelSeries Qck XXL CS2 Edition Dragon Lore (63448) 63448
E-server.com.ua (Київ)
2 547 грн.
← купити
SteelSeries QCK XXL
Tehnoexpert.com.ua (Львів)
1 423 грн.
← купити
SteelSeries QcK XXL (67500)
Tehnoexpert.com.ua (Львів)
1 359 грн.
← купити
Килимок для мишки SteelSeries Qck XXL CS2 Edition Dragon Lore (63448) 63448
Itbox.ua (Київ)
← купити
SteelSeries Qck XXL CS2 Edition (Dragon Lore) 63448
Luckylink.kiev.ua (Київ)
2 315 грн.
← купити
SteelSeries QcK XXL (67500) QcKXXL(67500)
COMFY.ua (Київ)
← купити
Ігрова поверхня SteelSeries Qck XXL CS2 Edition (Dragon Lore) (63448)
MAUDAU (Київ)
3 255 грн.
← купити
Ігрова поверхня SteelSeries QcK Heavy XXL 900x400x4мм (67500)
MAUDAU (Київ)
2 796 грн.
← купити
Ігрова поверхня SteelSeries Qck XXL CS2 Edition (Dragon Lore) (63448)
MAUDAU (Київ)
3 136 грн.
← купити
Килимок для мишки SteelSeries QcK XXL (67500)
MAUDAU (Київ)
2 805 грн.
← купити
Ігрова поверхня SteelSeries Qck XXL CS2 Edition (Dragon Lore) (63448) 63448
Compx.ua (Київ)
← купити
Ігрова поверхня SteelSeries QcK XXL CS2 Edition Dragon Lore 900x400x2 мм тканинна нековзка основа (63448)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Килимок для мишки SteelSeries QcK XXL (67500)
Rozetka.ua (Київ)
3 390 грн.
← купити
Ігрова поверхня Steelseries Qck XXL CS2 Edition (Dragon Lore)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Ігрова поверхня Steelseries QcK XXL (67500) Black
Rozetka.ua (Київ)
3 171 грн.
← купити
Ігрова поверхня SteelSeries QcK Heavy XXL 900x400x4mm Black (67500)
Rozetka.ua (Київ)
3 395 грн.
← купити
Ігрова поверхня SteelSeries QcK XXL CS2 Edition (Dragon Lore) 900x400x2мм (63448)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Ігрова поверхня килимок для мишки SteelSeries QcK Heavy XXL 900x400x4мм Black (67500)
Rozetka.ua (Київ)
2 990 грн.
← купити
Ігрова поверхня килимок для мишки SteelSeries Qck XXL CS2 Edition Dragon Lore 900x400x2мм (63448)
Rozetka.ua (Київ)
2 800 грн.
← купити
Килимок для мишки SteelSeries QcK XXL (67500)
Rozetka.ua (Київ)
3 298 грн.
← купити
Килимок для мишки SteelSeries Qck XXL CS2 Edition Dragon Lore [140620]
Rozetka.ua (Київ)
3 493 грн.
← купити
Ігрова поверхня SteelSeries Qck XXL CS2 Edition (Dragon Lore)
Rozetka.ua (Київ)
2 999 грн.
← купити
Ігрова поверхня SteelSeries Qck XXL CS2 Edition (Dragon Lore)
Rozetka.ua (Київ)
2 857 грн.
← купити
Ігрова поверхня SteelSeries QcK XXL Black (67500)
Rozetka.ua (Київ)
2 879 грн.
← купити
Ігрова поверхня SteelSeries Qck XXL CS2 Edition (Dragon Lore) (63448)
Rozetka.ua (Київ)
3 357 грн.
← купити
Килимок для миші SteelSeries Qck XXL CS2 Edition (Dragon Lore)
Rozetka.ua (Київ)
2 860 грн.
← купити
SteelSeries QcK XXL (67500)
Rozetka.ua (Київ)
3 502 грн.
← купити
Килимок для мишки SteelSeries Qck XXL Black (63429) SteelSeries 63429 972495
Rozetka.ua (Київ)
2 507 грн.
← купити
Килимок для мишки SteelSeries QcK XXL (67500) SteelSeries 67500 972489
Rozetka.ua (Київ)
3 167 грн.
← купити
Ігрова поверхня SteelSeries Qck XXL CS2 Edition (Dragon Lore)
Rozetka.ua (Київ)
2 683 грн.
← купити
Ігрова поверхня SteelSeries Qck XXL CS2 Edition (Dragon Lore)
Rozetka.ua (Київ)
2 782 грн.
← купити
Ігрова поверхня SteelSeries QcK Heavy XXL 900x400x4mm Black (67500)
Rozetka.ua (Київ)
3 119 грн.
← купити
Ігрова поверхня SteelSeries QcK XXL CS2 Edition (Dragon Lore) 900x400x2мм (63448)
Rozetka.ua (Київ)
3 026 грн.
← купити
Килимок для мишки SteelSeries QcK XXL (67500)
Rozetka.ua (Київ)
3 032 грн.
← купити
Килимок для мишки SteelSeries QcK XXL (67500)
Rozetka.ua (Київ)
2 929 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати SteelSeries QcK XXL, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: килимок для мишки SteelSeries QcK XXL. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на килимок для мишки SteelSeries QcK XXL у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія