шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни7Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити сумка для покупок Stenson MH-2079 за ціною від 562 грн.
Фото 3

Характеристики та опис Stenson MH-2079

Розміри (см): 30x94x17; Зовнішня кишеня; Максимальне навантаження (кг): 25
Колір
Максимальне навантаження
25 кг
Зовнішня кишеня
Розміри
30x94x17 см
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 562  до 1 079 грн.
Тачка сумка з коліщатками STENSON візок до 25 кг 34 х 20 х 94 см (2079) Залізні колеса Темно-синій
Rozetka.ua (Київ)
832 грн.
← купити
Тачка сумка з коліщатками STENSON візок до 25 кг 34 х 20 х 94 см (2079) Залізні колеса Червоний
Rozetka.ua (Київ)
681 грн.
← купити
Тачка сумка з коліщатками кравчучка 94см MH-2079 темно-зелений
Rozetka.ua (Київ)
1 079 грн.
← купити
Тачка сумка візок кравчучка на колесах 95см Stenson MH-2079 Black (N008266)
Rozetka.ua (Київ)
562 грн.
← купити
Тачка сумка з коліщатками кравчучка 94см MH-2079 темно-зелений
Rozetka.ua (Київ)
796 грн.
← купити
Тачка сумка на колесах кравчучка метал 94см MHZ MH-2079 Зручна господарська сумка для різних перевезень Red
Rozetka.ua (Київ)
949 грн.
← купити
Тачка сумка-візок на колесах кравчучка метал 94см MHZ MH-2079 Зручна господарська сумка для різних перевезень Green
Rozetka.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Stenson MH-2079, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: сумка для покупок Stenson MH-2079. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на сумка для покупок Stenson MH-2079 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія