шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни19Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити туристичні меблі Stenson MH-3068M за ціною від 1299 грн.
Фото 14

Характеристики та опис Stenson MH-3068M

Розміри (в розкладеному), (см): 153x60x80; Підголовник; Підлокітники; Регульована спинка; Матеріал каркасу: сталь; Макс. навантаження (кг): 120; Призначення: шезлонг
Колір
Тип
шезлонг
Макс. навантаження
120 кг
Матеріал каркасу
сталь
Регульована спинка
Підлокітники
Підголовник
Розміри (в розкладеному)
153x60x80 см
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 1 299  до 2 260 грн.
Крісло-шезлонг розкладне, пляжне, садове 153 см ( MH-3068M-2)
Rozetka.ua (Київ)
2 099 грн.
← купити
Крісло-шезлонг розкладне, пляжне, садове 153 см ( MH-3068M-4)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Крісло-шезлонг Stenson MH-3068M-3 1536080 см регульована спинка смугастий синій
Rozetka.ua (Київ)
2 137 грн.
← купити
Крісло-шезлонг Stenson MH-3068M-3 1536080 см регульована спинка смугастий різнокольоровий
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Крісло шезлонг Stenson MH-3068M-2 1536080 см поліестер/метал/пластик
Rozetka.ua (Київ)
2 085 грн.
← купити
Крісло шезлонг Stenson MH-3068M-3 1536080 см регульована спинка принт
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Крісло для відпочинку Stenson MH-3068M-4 складне 1536080 см камуфляж
Rozetka.ua (Київ)
2 260 грн.
← купити
Крісло-шезлонг із регульованою спинкою Stenson MH-3068M-3 153х60х80см принт смугастий Різнокольоровий
Rozetka.ua (Київ)
2 142 грн.
← купити
Крісло-шезлонг із регульованою спинкою Stenson MH-3068M-3 153х60х80см принт смугастий Червоний
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Крісло-шезлонг поліестерове із пластиком та металом Stenson MH-3068M-2 153х60х80см Синій
Rozetka.ua (Київ)
2 089 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Stenson MH-3068M, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: туристичні меблі Stenson MH-3068M. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на туристичні меблі Stenson MH-3068M у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія