шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Акустична система Studio Evolution EvoSound Sphere

Ціни14Опис Відгуки  Обговорення  Корисне2Аксесуари
Купити акустична система Studio Evolution EvoSound Sphere за ціною від 40900 грн.
Фото 14

Характеристики та опис Studio Evolution EvoSound Sphere

Bluetooth; коаксіальний; оптичний; RCA; Загальний частотний діапазон (Гц): 120 – 20000; Сумарна потужність (Вт): 240; Імпеданс (Ом): 8; Кількість смуг: 1; Кількість динаміків: 1; Кількість каналів: комплект 2.1; Тип: активна; Розміщення: підлогова/полична
Колір
Призначеннядомашня
Розміщенняпідлогова/полична
Технічні характеристики
Типактивна
Кількість каналівкомплект 2.1
Кількість динаміків1
Кількість смуг1
Чутливість91 дБ
Імпеданс8 Ом
Потужність / частота
Фронт120 Вт/канал
Сумарна номінальна потужність240 Вт
Загальний частотний діапазон120 – 20000 Гц
Сабвуфер
Типфазоінверторний
Потужність150 Вт
Частотний діапазон2 – 120 Гц
Регулювання рівня
Роз'єми
ВходиRCA
оптичний
коаксіальний
Інше
Bluetooth+
Діаметр динаміка сабвуфера203 мм
Габарити тилових колонок (ВхШхГ)21x18x18 см
Габарити сабвуфера (ВхШхГ)27x38x25 см
Вага10.06 кг
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 40 900  до 51 800 грн.
Studio Evolution EvoSound Sphere Black
Mirakustiki.ua (Київ)
40 900 грн.
← купити
Аудіосистема для караоке Studio Evolution EvoSound Sphere 2.1 Pearl
Portativ.ua (Київ)
← купити
True Stereo аудіосистема для караоке Studio Evolution EvoSound Sphere 2.1 (Black)
Musician.ua (Київ)
← купити
Аудіосистема Evolution EvoSound Sphere Pearl
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Studio Evolution EvoSound Sphere Pearl
Mirakustiki.ua (Київ)
← купити
Аудіосистема для караоке Studio Evolution EvoSound Sphere 2.1
Portativ.ua (Київ)
← купити
True Stereo аудіосистема для караоке Studio Evolution EvoSound Sphere 2.1 (White)
Musician.ua (Київ)
← купити
Аудіосистема Evolution EvoSound Sphere Black
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Аудіосистема Evolution EvoSound Sphere Pearl [Wall]
Rozetka.ua (Київ)
42 190 грн.
← купити
Аудіосистема Evolution EvoSound Sphere Black [Floor]
Rozetka.ua (Київ)
51 800 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Studio Evolution EvoSound Sphere, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: акустична система Studio Evolution EvoSound Sphere. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на акустична система Studio Evolution EvoSound Sphere у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія