шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Ціни2Опис Відгуки1Обговорення3Корисне1
Купити кермо Sven GC-W800 за ціною від 5143 грн.
Відео 3Фото 3

Характеристики та опис Sven GC-W800

Матеріал керма: гума; Кріплення до столу: присоски; Коробка передач: важіль КПП і пелюстки; Поворот керма: 180°; Маніпулятор D-pad;язок: вібрація; Зворотний зв' Кількість кнопок: 12; Кабель: Провідний інтерфейс: USB-A; Підключення: дротове; Сумісність з платформами: ПК (Windows); Розмір керма (см): 25.4
Рейтинг за відгуками:
0
1
Колір
Тип пристрою
кермо і педалі
Розмір керма
25.4 см
Сумісність з платформами
ПК (Windows)
Підключення
дротове
Кабель
USB-A
Загальна кількість кнопок
12
Зворотний зв'язок
вібрація
Маніпулятор D-pad
Поворот кермового колеса
180°
Коробка передач
важіль КПП і пелюстки
Педалі
газ
гальмо
Кріплення до столу
присоски
Матеріал керма
гума
Джерело живлення
USB-порт
Вага
2070 г
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
Если ты захочешь руль, покупай на веки SVEN
16 серпня 2019, 00:00 #
Переваги:Дешёвый, отличное качество сборки, прорезиненый по бокам руль.

Недоліки:Нет

Автор:Алексей   пользуюсь Sven GC-W800 місяць і більше

Инструкция к Sven GC-W800
від 5 143  до 5 149 грн.
Кермо Sven GC-W800
Tomdom.in.ua (Львів)
5 149 грн.
← купити
Кермо Sven GC-W800
Zaua.store (Львів)
5 143 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Sven GC-W800, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: кермо Sven GC-W800. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на кермо Sven GC-W800 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія