шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Навушники Sven GD-010V

Ціни1Опис Відгуки8Обговорення  Корисне
Купити навушники Sven GD-010V за ціною від 239 грн.

Характеристики та опис Sven GD-010V

Вага (г): 125; Регулювання гучності; Діаметр динаміка (мм): 27; Чутливість (дБ): 105; Частотний діапазон (Гц): 20 – 20000; Імпеданс (Ом): 32; Довжина кабелю (м): 2; Підведення кабелю: двосторонній; mini-Jack (3.5 мм); Тип підключення: дротові; Конструкція: накладні, відкриті
Рейтинг моделі: 3 з 5 (8 оцінок)
Рейтинг за відгуками:
Підключення та конструкція
Конструкціянакладні, відкриті
Тип підключеннядротові
Підключенняmini-Jack (3.5 мм)
Штекерпрямий
Підведення кабелюдвосторонній
Довжина кабелю2 м
Тип кабелюкруглий
Характеристики
Імпеданс32 Ом
Частотний діапазон20 – 20000 Гц
Чутливість105 дБ
Діаметр динаміка27 мм
Тип випромінювачівдинамічні
Функції та можливості
Регулювання гучності
Інше
Вага125 г
Модифікація моделі:
• GD-010 — без мікрофона і регулятора гучності
• GD-010M — з мікрофоном
• GD-010V — з регулятором гучності
• GD-010MV з мікрофоном і регулятором гучності

Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  225 грн.    до  250 грн.

1
2
Собираюсь купить еще, предыдущие случайно разбил.
29 грудня 2020, 21:07 #
Переваги:Удобство, звучание соответствующее.

Недоліки:Не нашел, меня они устраивают полностью.

Коментар:Наушники действительно классные. Это были вторые наушники такого формфактора от Sven. Отрабатывают свою стоимость на отлично, по крайней мере для моих целей. Постараюсь приобрести еще.

Автор:Николай  пользуюсь Sven GD-010V більше року

качественное изделие
27 лютого 2011, 06:58 #
Переваги:покупал новые за 19 грн. очень качественная вещь

Недоліки:не очень громкие, но звук неплохой, сами уши очень качественные!

Коментар:за 19 грн. что купил,это просто находка. изделие очень качественное

Автор:Саша  пользуюсь Sven GD-010V кілька місяців

Не понравился
7 травня 2016, 11:35 #
Переваги:Длинный провод

Недоліки:Качество звука на низу - басов 0, только пищалки и звук как из бутля 3-литрового

Коментар:Не буду рекомендовать к покупке

Показано 3 з 8 відгуків
ще 5 відгуків
239 грн.
Sven Накладні навушники Sven GD-010V Black Silver
MTA.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Sven GD-010V, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: навушники Sven GD-010V. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на навушники Sven GD-010V у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія