шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Конфігурації і ціни 58Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити автоакумулятор TAB Polar Blue (56008B) за ціною від 3517 грн.
Відео 3

Серия TAB Polar Blue

Модифікації TAB Polar Blue 7
Характеристики [56008B]
Тип
стартерний
Призначення
авто
Обслуговування
обслуговуваний
Форм-фактор
європейський
Тип електроліту
SLA (свинцево-кислотний)
Тип пластин
Ca-Ca (кальцієві)
Клеми
конус (Euro)
Розташування клем
стандартне
Полярність
+ праворуч
Напруга
12 В
Ємність батареї
60 Агод
Пусковий струм EN
600 А
Індикатор заряду
Ручка для перенесення
Габарити (ДхШхВ)
242x175x190 мм
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  2900 грн.    до  4100 грн.
AutoPart Galaxy Silver
Galaxy Silver 6CT-66R
від 3 568 грн.
Platin Silver
Silver 6CT-60RL
від 3 003 грн.
Tudor High-Tech
6CT-61R
від 3 483 грн.
Carbon LongLife
LongLife 6CT-66R
від 3 652 грн.
TAB Magic
Magic 62RL
від 3 513 грн.
Topla Top
Top 6CT-62R
від 3 487 грн.
TAB Polar Blue
Polar Blue 66R
від 3 854 грн.
Red Horse Professional
Professional 6CT-65R
від 3 441 грн.
Carbon LongLife
LongLife 6CT-62R
від 3 097 грн.
Maxion Premium
Premium 6CT-60R
від 2 762 грн.
Exide Premium
Premium 61RL
від 3 407 грн.
Westa Red EFB
Red EFB 6CT-63R
від 3 215 грн.
Tudor High-Tech
6CT-64
від 3 623 грн.
Platin Silver
Silver 6CT-60R
від 3 062 грн.
Hankook Prime
Prime 61RL
від 3 959 грн.
Kainar Maximus Premium
Maximus Premium 65R
від 3 296 грн.
Topla Top
Top 6CT-66R
від 3 760 грн.
Eurokraft EFB
EFB 60R
від 4 044 грн.
Hankook Prime
Prime 63R
від 4 076 грн.
Kainar Standart
Standart 6CT-62R
від 2 839 грн.
AutoPart Galaxy Silver
Galaxy Silver 6CT-62R-590
від 3 044 грн.
Electron Power Plus
Power Plus 6CT-65R
від 3 126 грн.
NEW FORMULA Premium
Premium 6CT-65R
від 2 988 грн.
Red Horse Professional
Professional 6CT-60RL
від 2 860 грн.
Electron Power Plus
Power Plus 6CT-62R
від 2 897 грн.
AKO Prestige
Prestige 60R
від 3 040 грн.
AutoPart Galaxy Silver
Galaxy Silver 6CT-60R
від 2 812 грн.
NEW FORMULA Premium
Premium 6CT-60R
від 2 852 грн.
Midac Hermeticum
S562 059 059
від 3 660 грн.
AutoPart Galaxy Gold
Galaxy Gold 6CT-61R
від 3 642 грн.

від 3 517  до 4 650 грн.
Акумулятор автомобільний TAB 60 Ah/12V Polar Blue Euro (121 060) 121 060
Itbox.ua (Київ)
3 529 грн.
← купити
Акумулятор автомобільний TAB 60 Ah/12V Polar Blue Euro (121 060) 121 060
Brain.com.ua (Київ)
← купити
TAB Polar Blue 60 Ah 12V Євро (0) (121060)
Mobitek.com.ua (Київ)
3 517 грн.
← купити
Автомобільний акумулятор 60 Ah/12V TAB Polar Blue (0) Euro (121 060)
Rozetka.ua (Київ)
3 697 грн.
← купити
TAB Polar Blue 60 Ah 12V Євро (0) (121060)
Palladium.ua (Київ)
3 620 грн.
← купити
Акумулятор автомобільний TAB 60 Ah/12V Polar Euro (121 060)[50266]
Rozetka.ua (Київ)
3 904 грн.
← купити
Акумулятор TAB Polar Blue 60 Аг 12В Euro 121 060
Rozetka.ua (Київ)
4 650 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати TAB 56008B, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: автоакумулятор TAB Polar Blue (56008B). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на автоакумулятор TAB Polar Blue (56008B) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія