шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
TBS (призначення)
для коптерів (FPV-дронів)
Каталог товарів

Ціни4Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити пульт TBS Tango 2 Pro V4 за ціною від 7589 грн.
Фото 5

Характеристики та опис TBS Tango 2 Pro V4

Вага (г): 565; Кардрідер: SD; Динамік; Вібрація; Органів управління: 5;язку: 12; Кількість каналів зв' Прошивка: FreedomTX; Радіус дії (км): 30; Частота радіоканалу: 868 МГц, 915 МГц;язку: TBS Crossfire; Протокол зв' Діагональ дисплея: 1.2; Дисплей: OLED; Форм-фактор: геймпад; Призначення: для коптерів (FPV-дронів)
Призначеннядля коптерів (FPV-дронів)
Форм-факторгеймпад
ДисплейOLED
Діагональ дисплея1.2
Передавач та зв'язок
Протокол зв'язкуTBS Crossfire
Частота радіоканалу868 МГц, 915 МГц
Радіус дії30 км
Підтримка зовнішнього передавачаnano
ПрошивкаFreedomTX
Керування
Кількість каналів зв'язку12
Органів управління5
Функції та можливості
Вібрація
Вбудований динамік / 1 Вт /
Вихід на навушники
КардрідерSD
Загальні характеристики
Живлення2x18650 (немає у комплекті)
Роз'єм для зарядкиUSB-C
Вага565 г
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 7 589  до 9 580 грн.
Пульт керування для дронів TBS Tango 2 Pro V4 (HP167-0052RPO) HP167-0052PRO
Artline.ua (Київ)
7 589 грн.
← купити
Аппаратура управления TBS TANGO 2 PRO TBS-Tango2-Pro
Modelistam.com.ua (Київ)
9 580 грн.
← купити
Пульт керування для дронів TBS Tango 2 Pro V4 (HP167-0052RPO) HP167-0052PRO
icom.net.ua (Київ)
7 703 грн.
← купити
TBS Пульт керування квадрокоптером TBS Tango 2 Pro V4 (HP167-0052RPO)
MTA.ua (Київ)
8 199 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати TBS Tango 2 Pro V4, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: пульт TBS Tango 2 Pro V4. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на пульт TBS Tango 2 Pro V4 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія