шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Конфігурації і ціни 4Відгуки  Обговорення  Корисне  Шини
Купити диск  за ціною від 5390 грн.

Серия TechLine RST.008

Модифікації TechLine RST.008 1
Характеристики [RST.008 7,5x18/5x114,3 ET45 DIA60,1]
Ширина диска
7.5 "
Діаметр
18 "
Кріпильних отворів
5 болта (ів)
Діаметр розташування отворів
114.3 мм
Виліт
45 мм
Діаметр центрального отвору
60.1 мм
Тип
легкосплавні
Матеріал
алюмінієвий сплав
Можливі кольори
сріблястий, чорний зі сріблястим, сірий
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  4500 грн.    до  6750 грн.
Replica KA134
7x18/5x114,3 ET45 DIA67
від 5 291 грн.
SPORTMAX RACING 392
8x18/5x114,3 ET40 DIA67
Replica RB73
7,5x18/5x114 ,3 ET42 DIA64
від 5 674 грн.
Replica HY124
7,5x18/5x114 ,3 ET48 DIA67
від 5 519 грн.
Amati 7019
8x18/5x114,3 ET40 DIA73
від 5 403 грн.
Replica TL0224
7,5x18/5x114 ,3 ET46 DIA67
від 5 432 грн.
Replica KA139
7x18/5x114,3 ET45 DIA67
Replica CT1708
7x18/5x114,3 ET41 DIA67
від 5 290 грн.
Replica CT2334
7,5x18/5x114 ,3 ET45 DIA60
від 5 589 грн.
JH 5532
7,5x18/5x114 ,3 ET46 DIA67
від 5 325 грн.
Replica KA131
8x18/5x114,3 ET42 DIA67
Replica CT3312
8x18/5x114,3 ET45 DIA64
від 5 751 грн.
Replica CT1712
7x18/5x114,3 ET45 DIA67
Replica HY111
7,5x18/5x114 ,3 ET48 DIA67
Kormetal Sanremo
7,5x18/5x114 ,3 ET40 DIA73
від 5 781 грн.
Replica CT2252
8x18/5x114,3 ET40 DIA60
від 5 544 грн.
Replica RB78
7,5x18/5x114 ,3 ET50 DIA67
від 5 242 грн.
Replica RX622
8x18/5x114,3 ET40 DIA73
від 5 397 грн.
Replica RX463
7x18/5x114,3 ET45 DIA60
Replica RX598
7x18/5x114,3 ET45 DIA60
TechLine 872
8x18/5x114,3 ET40 DIA67
від 5 386 грн.
Kyowa Racing 315
7,5x18/5x114 ,3 ET42 DIA73
від 5 640 грн.
ZF FR559
7,5x18/5x114 ,3 ET50 DIA67
від 5 316 грн.
Replica CT1782
7,5x18/5x114 ,3 ET50 DIA67
від 4 865 грн.
ZF TL0224
7,5x18/5x114 ,3 ET46 DIA67
від 5 396 грн.
TechLine RST.028
8x18/5x114,3 ET50 DIA60
від 4 119 грн.
DISLA 816
8x18/5x114,3 ET40 DIA67
від 5 540 грн.
GT 1012
8x18/5x114,3 ET50 DIA64
від 5 977 грн.
Replica FR559
7,5x18/5x114 ,3 ET50 DIA67
від 5 088 грн.
DISLA 819
8x18/5x114,3 ET45 DIA72
від 5 558 грн.

від 5 390  до 6 097 грн.
Диски Tech Line RST 008 7,5x18 5x114,3 ET45 DIA60,1 (silver)
Shinportal.com (Запоріжжя)
5 502 грн.
← купити
Tech Line TL RST.008 7.5x18 5x114.3 ET45 DIA60.1 S
Autokush.com.ua (Львів)
5 390 грн.
← купити
Tech Line TL RST.008 S R18 W7.5 PCD5x114.3 ET45 DIA60.1
Gumma.ua (Харків)
6 097 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати TechLine RST.008 7,5x18/5x114,3 ET45 DIA60,1, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: диск . Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на диск у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія