шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни7Опис Відгуки  Обговорення  Корисне1
Купити вбудована мікрохвильова піч Teka ML 8200 BIS за ціною від 17232 грн.
Фото 3

Характеристики та опис Teka ML 8200 BIS

Габарити (см): 39x59.5x32.5; Внутрішнє покриття: нержавіюча сталь; Відкриття дверцят: кнопка; Відкривання: бічне (ліворуч); авторозморожування; автоприготування; розморожування; своя програма; гриль; Діаметр столика (мм): 240; Органи управління: поворотні з сенсорами; Потужність мікрохвиль (Вт): 700
Колір
Об'єм
20 л
Потужність мікрохвиль
700 Вт
Органи управління
поворотні з сенсорами
Поворотний столик
Діаметр столика
240 мм
Рівнів потужності
5
Функції
гриль
своя програма
розморожування
автоприготування
авторозморожування
Відкривання
бічне (ліворуч)
Відкриття дверцят
кнопка
Внутрішнє покриття
нержавіюча сталь
Дисплей
TFT
Габарити (ВхШхГ)
39x59.5x32.5 см
Розміри для монтажу (ВхШхГ)
380x560x325 мм
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 17 232  до 20 561 грн.
Teka 112060001
Hi-tech.com.ua (Київ)
17 550 грн.
← купити
Мікрохвильова піч Teka ML 8200 BIS 112060001
Tehnoexpert.com.ua (Львів)
18 087 грн.
← купити
Mikek MLEK ML 8200 BIS Grill Black GKMZML8200BIS
Novateh.com.ua (Новояворівськ)
17 232 грн.
← купити
Мікрохвильовка з грилем Teka ML 8200 BIS BK (112060001)
Timesport.com.ua (Львів)
18 708 грн.
← купити
Teka 112060002
Hi-tech.com.ua (Київ)
18 120 грн.
← купити
Мікрохвильова піч Teka ML 8200 BIS 112060002
Tehnoexpert.com.ua (Львів)
19 883 грн.
← купити
Мікрохвильовка з грилем Teka ML 8200 BIS WH (112060002)
Timesport.com.ua (Львів)
20 561 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Teka ML 8200 BIS, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: вбудована мікрохвильова піч Teka ML 8200 BIS. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на вбудована мікрохвильова піч Teka ML 8200 BIS у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія