шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни10Опис Відгуки  Обговорення  Корисне1
Купити вбудована мікрохвильова піч Teka MLC 8440 ST за ціною від 32351 грн.
Фото 14

Характеристики та опис Teka MLC 8440 ST

Габарити (см): 45.5x59.5x55.9; Захист від дітей; Внутрішнє покриття: нержавіюча сталь; Відкриття дверцят: ручка на дверцятах; Відкривання: відкидна; авторозморожування; автоприготування; розморожування; гриль; Органи управління: поворотні з сенсорами; Потужність гриля (Вт): 1400; Потужність мікрохвиль (Вт): 1000
Колір
Об'єм
44 л
Потужність мікрохвиль
1000 Вт
Потужність гриля
1400 Вт
Органи управління
поворотні з сенсорами
Поворотний столик
Рівнів потужності
5
Функції
гриль
розморожування
автоприготування
авторозморожування
Відкривання
відкидна
Відкриття дверцят
ручка на дверцятах
Внутрішнє покриття
нержавіюча сталь
Дисплей
LED
Захист від дітей
Габарити (ВхШхГ)
45.5x59.5x55.9 см
Розміри для монтажу (ВхШхГ)
450x560x580 мм
Вага
28.4 кг
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 32 351  до 42 425 грн.
Вбудована мікрохвильова піч MLC 8440 ST сірий камінь Teka (111160025)
Viyar.ua (Київ)
42 138 грн.
← купити
Мікрохвильова пічь + гриль Teka UrbanColor MLC 8440 ST сірий камінь 111160025
Teka.in.ua (Київ)
33 710 грн.
← купити
Teka Teka MLC 8440 ST (111160004)
Венкон (Київ)
37 290 грн.
← купити
Мікрохвильова піч Teka UrbanColor MLC 8440 ST 111160004 (111160025)
TopOne.com.ua (Київ)
← купити
Вбудована мікрохвильова піч Teka MLC 8440 ST (111160025)
Foroom.com.ua (Київ)
42 425 грн.
← купити
Мікрохвильова піч Teka MLC 8440 ST 111160004
Tehnosfera.in.ua (Київ)
← купити
Teka MLC 8440 ST сірий камінь без рамки (111160025) 111160025
Tehnohata.ua (Київ)
← купити
Мікрохвильова піч з грилем Мікрохвильова піч (НВЧ) Teka MLC 8440 ST (111160004)
Tv-mir.com.ua (Київ)
32 351 грн.
← купити
TEKA MLC 8440 ST 111160025
Tehnomart.com (Київ)
40 874 грн.
← купити
Мікрохвильова піч вбудована Teka - MLC 8440 ST 111160025
Rozetka.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Teka MLC 8440 ST, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: вбудована мікрохвильова піч Teka MLC 8440 ST. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на вбудована мікрохвильова піч Teka MLC 8440 ST у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія