шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни29Опис Відгуки1Обговорення  Корисне1Аксесуари
Купити пила Tekhmann CSE-2805 за ціною від 3483 грн.
Відео 1Фото 7

Характеристики та опис Tekhmann CSE-2805

Вага (кг): 5.2; безключова заміна полотна; безключове натягування ланцюга; Гальмо ланцюга; Плавний пуск; Розмір шини / диску (мм): 400; Потужність (Вт): 2800; Розташування двигуна: поперечно; Джерело живлення: електромережа (230 В); Тип: переносна; Тип пристрою: ланцюгова
Рейтинг за відгуками:
0
1
Тип пристроюланцюгова
Типпереносна
Джерело живленняелектромережа (230 В)
Двигун
Розташування двигунапоперечно
Потужність2800 Вт
Ріжуче обладнання
Розмір шини / диску400 мм
Крок ланцюга3/8 "
Швидкість ланцюга13 м/с
Захисні функції
Плавний пуск
Гальмо ланцюга
Функції та можливості
Функціїбезключове натягування ланцюга
безключова заміна полотна
Комплектаціяланцюг
Інше
Об'єм мастильного баку0.19 л
Вага5.2 кг
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
за свои деньги просто на 5+
5 грудня 2019, 16:38 #
Переваги:купил эту пилу год назад ,пилит хорошо,натяжка цепи нового поколения не нужно бегать с ключами и отвёрткой

Недоліки:нет..........

Влад21 лютого 2020, 14:26
Полностью согласен. Аппарат покруче многих бензопил. Работает плавно, мощно. Такое впечатление, что она профессиональная. Работал практически без остановки 43 минуты, пилил дрова (сосна, клён, немного акации) двигатель практически не греется. Запускал через ваттметр, при максимальных нагрузках по акации, показала максимальную мощность 2,2 кВт. Добротная вещь.
від 3 483  до 5 108 грн.
Електропила Tekhmann CSE-2805
Stls.store (Київ)
3 870 грн.
← купити
Tekhmann 846802
Mallprix.com (Київ)
3 699 грн.
← купити
Електропила Tekhmann CSE-2805 846802
Sertan.com.ua (Київ)
4 300 грн.
← купити
Ланцюгова пила Tekhmann CSE-2805 (846802) 846802
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Ланцюгова пила Tekhmann CSE-2805 (846802) 846802
Itbox.ua (Київ)
← купити
Електропила Tekhmann CSE-2805 (846802)
Zaua.store (Львів)
3 705 грн.
← купити
Ланцюгова пила TEKHMANN CSE-2805 (846802) 846802
FOXTROT.UA (Київ)
3 750 грн.
← купити
Ланцюгова пила Tekhmann cse-2805 (846802)
Tviy-Dim.com (Київ)
3 877 грн.
← купити
Ланцюгова пила Tekhmann CSE-2805 (846802) 846802
E-server.com.ua (Київ)
← купити
Ланцюгова пила Tekhmann CSE-2805 (846802) CSE-2805 (846802)
Denika.ua (Харків)
3 691 грн.
← купити
Електропила Tekhmann CSE-2805
Dinastiya.com.ua (Київ)
3 483 грн.
← купити
Ланцюгова пилка Tekhmann CSE-2805 (846802) 846802
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Ланцюгова пила Tekhmann CSE-2805 (846802)
Q-techno.com.ua (Київ)
← купити
Електропила Tekhmann CSE-2805
АЛЛО (Київ)
← купити
Ланцюгова пила Tekhmann CSE-2805 (846802)
MAUDAU (Київ)
4 726 грн.
← купити
Tekhmann Ланцюгова пила CSE-2805 (846802) Пила та плиткоріз Ланцюгова пила CSE-2805 (846802)
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
Пила ланцюгова електрична Tekhmann CSE-2805 406 мм 2800 Вт бічне (846802)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Електропила Tekhmann CSE-2805 (846802)
Timesport.com.ua (Львів)
3 702 грн.
← купити
Пила ланцюгова електрична Tekhmann CSE-2805 (846802)
Rozetka.ua (Київ)
3 799 грн.
← купити
Пила цепная электрическая Tekhmann CSE-2805 (846802)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Ланцюгова пила Tekhmann CSE-2805 (846802)
Rozetka.ua (Київ)
4 741 грн.
← купити
Ланцюгова пила Tekhmann CSE-2805 (846802)
Rozetka.ua (Київ)
4 261 грн.
← купити
Електропила Tekhmann CSE-2805
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Ланцюгова пила Tekhmann CSE-2805 (846802)
Rozetka.ua (Київ)
4 240 грн.
← купити
Електропила ланцюгова Tekhmann CSE-2805 (846802)
Rozetka.ua (Київ)
3 754 грн.
← купити
Ланцюгова пила Tekhmann CSE-2805 (846802) Tekhmann 846802 990025
Rozetka.ua (Київ)
5 108 грн.
← купити
Пила ланцюгова електрична Tekhmann CSE-2805 (846802)
Rozetka.ua (Київ)
3 599 грн.
← купити
Ланцюгова пила Tekhmann CSE-2805 (846802)
Rozetka.ua (Київ)
4 423 грн.
← купити
Ланцюгова пила Tekhmann CSE-2805 (846802)
Rozetka.ua (Київ)
4 297 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Tekhmann CSE-2805, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: пила Tekhmann CSE-2805. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на пила Tekhmann CSE-2805 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія