шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
Tesy (об'єм)
> 500 л

Конфігурації і ціни 54Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити водонагрівач Tesy BiLight Cloud Slim (50) за ціною від 7690 грн.
Фото 3

Серия Tesy BiLight Cloud Slim

Модифікації Tesy BiLight Cloud Slim 2
Где купить? [BiLight Cloud Slim 50]
Характеристики [BiLight Cloud Slim 50]
Типнакопичувальний
Джерело енергіїелектромережа
Розміщеннявертикальний
Об'єм бака50 л
Форма корпусавузький (slim)
Технічні хар-ки
Джерело живлення230 В (1 фаза)
Клас енергоспоживанняB
Споживана потужність2000 Вт
Внутрішнє покриття бакаемаль
Подача водипід напором
Час нагріву78 хв / при ∆t=45 °С /
Магнієвий анод
Нагрівальних елементів1
Тип нагрівального елементу«мокрий» ТЕН
Функції та можливості
Функціїтерморегулятор
Smart (автоматичний режим)
програматор
дисплей
управління через Інтернет
Безпеказахист від перегріву
захист від завеликого тиску
антилегіонелла
Інше
Управлінняелектронне
Органи керуванняспереду
Підключення трубзнизу
Габарити (ВхШхГ)80.6x35.3x36.7 см
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  7750 грн.    до  10500 грн.
Eldom Favourite Slim
WV05039
від 8 017 грн.
Hotpoint-Ariston PRO...
PRO1 ECO 65 V SLIM 1.8K
від 6 550 грн.
PRO1 ECO 50 V SLIM 1.8K
від 6 300 грн.
Tiki Prime MS
Prime MS 65 V9
від 7 318 грн.
Bandini BRAUN SLIM
BRAUN SLIM 45
від 8 590 грн.
Areesta Slim Dry
Slim 50 ID
від 7 573 грн.
Tiki Prime MS
Prime MS 50 V9
від 6 697 грн.
MIXXUS Flat Wet 03
EWH-03050 Flat Wet
від 7 478 грн.
Grunhelm WH FDD
WH-50 FDD
від 8 000 грн.
Bandini SMART
SMART 60
від 9 456 грн.
WHP Frank F
Frank F 50
від 8 500 грн.
Rens FD20/F10
FD50-20/F10
від 6 948 грн.
MIXXUS Flat Wet 09
EWH-09050 Flat Wet
від 6 718 грн.
Scandilux WHSY
WHSY 50-20
від 8 118 грн.
Vestel TR D20
TR50D20
від 8 128 грн.
Rens CD20
CD50-20B
від 7 398 грн.
MIXXUS Slim Dry
EWH-02050 Slim Dry
від 7 808 грн.
Thermo Alliance D VJ...
D50V20J(D)1- K
від 7 654 грн.
Thermex IF
IF-50 V
від 7 888 грн.
Electrolux EWH Centu...
EWH 50 Centurio DL
від 9 492 грн.
QUARTZ Levada V
Levada 50 V
від 6 388 грн.
QUARTZ Eris
Eris 50
від 7 760 грн.
Fudo Galaxy
FDG-50L
від 8 333 грн.
Gorenje TGR SNGV9
TGR 65 SNGV9
від 7 799 грн.
Tiki Prime M
Prime M 50
від 6 146 грн.
Areesta Dry Vertical
Dry V50 l
Thermex Ceramik
Ceramik 50 V
від 7 748 грн.
Bandini ECO
ECO 60 R
від 7 066 грн.
Aquaforce Zenith Dry
Zenith Dry V50DF
від 7 830 грн.
Hi-Therm Lumia Digit...
Lumia Digit 50 Dry
від 8 599 грн.

від 7 690  до 10 971 грн.
Tesy Tesy BiLight Cloud Slim GCV 503520 B15 ECW (306341) (5 лет безусловной гарантии)
Венкон (Київ)
9 539 грн.
← купити
Бойлер TESY BILIGHT CLOUD SLIM GCV 503520 B15 ECW 50 л 306341
FOXTROT.UA (Київ)
8 235 грн.
← купити
Бойлер Tesy Bilight Cloud EN6 GCV 503520 B15 ECW (306341) 306341
Moyo.ua (Київ)
9 540 грн.
← купити
Бойлер електричний Tesy Bilight Cloud EN6 GCV 503520 B15 ECW 50 л 2 кВт Wi-Fi білий (306341) 306341
Teploradost.com.ua (Київ)
← купити
Бойлер електричний вертикальний 50л TESY Bilight Cloud мокрий тен 2кВт 806x353x367мм 306341
Drop.ua (Київ)
9 777 грн.
← купити
Водонагрівач Tesy Bilight Cloud EN6 GCV 503520 B15 ECW 306341
Click.ua (Київ)
← купити
Бойлер Tesy Bilight Cloud EN6 GCV 503520 B15 ECW (306341) 306341
Itbox.ua (Київ)
← купити
TESY GCV 503520 B15 ECW
Pro100market.com.ua (Київ)
7 913 грн.
← купити
TESY GCV 503520 B15 ECW
Vodogreyka.com.ua (Київ)
7 953 грн.
← купити
Tesy 306341
Mallprix.com (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Tesy BiLight Cloud Slim 50, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: водонагрівач Tesy BiLight Cloud Slim (50). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на водонагрівач Tesy BiLight Cloud Slim (50) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія