шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни21Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити теплоакумулятор для котла Tesy V 9S 200 60 за ціною від 30054 грн.

Характеристики та опис Tesy V 9S 200 60

Габарити (ВхШхГ): 1202x600x600; Кількість теплообмінників: 1; Макс. тиск в баку (бар): 3; Макс. температура в теплообміннику (°C): 110; Макс. температура в баку (°C): 95; Тип установки: вертикальний;єм теплообмінника (л): 5.8; Об'єм бака (л): 200; Об'
Об'єм бака
200 л
Об'єм теплообмінника
5.8 л
Тип установки
вертикальний
Макс. температура в баку
95 °C
Макс. температура в теплообміннику
110 °C
Макс. тиск в баку
3 бар
Макс. тиск теплообмінника
6 бар
Кількість теплообмінників
1
Матеріал ізоляції
пінополіуретан
Діаметр з'єднання
1"
Габарити
1202x600x600 мм
Вага
55 кг
Країна походження бренду
Болгарія
Додаткові функції і можливості теплоакумулятора для котла Tesy V 9S 200 60:
• тепловтрати 1.4 кВт/24ч
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  28000 грн.    до  43000 грн.

від 30 054  до 37 685 грн.
Водонагреватель косвенного нагрева Tesy EV 9S 200 60 (301409) 301409
Moyo.ua (Київ)
37 312 грн.
← купити
Водонагрівач Tesy ЕV9S 200 60 200л
АЛЛО (Київ)
← купити
Tesy 301409
Mallprix.com (Київ)
← купити
Буферна ємність із теплообмінником Tesy 200 л. - V 9S 200 60 F40 P4 (200, Ззаду, Циліндрична, 95) 302172
Modernsys.com.ua (Київ)
30 125 грн.
← купити
Водонагрівач непрямого нагріву TESY ЕV9S 200 60, 200 л, 1 теплообмінник 301409
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Водонагрівач Tesy ЕV9S 200 60 301409
Click.ua (Київ)
← купити
Бойлер непрямого нагріву Tesy ЕV9S 200 60 (301409) 301409
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Бойлер непрямого нагріву TESY ЕV9S 200 60 (301409) 301409
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Бойлер непрямого нагріву Tesy ЕV9S 200 60 (301409) 301409
Itbox.ua (Київ)
← купити
Водонагрівач непрямого нагріву Tesy EV 9S 200 60 (301409) EV 9S 200 60 (301409)
Denika.ua (Харків)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Tesy V 9S 200 60, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: теплоакумулятор для котла Tesy V 9S 200 60. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на теплоакумулятор для котла Tesy V 9S 200 60 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія