шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Ціни9Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити кермо ThrustMaster T98 Ferrari 296 GTS за ціною від 4899 грн.
Відео 1Фото 10

Характеристики та опис ThrustMaster T98 Ferrari 296 GTS

Матеріал керма: гума; Дисплей; Кріплення до столу: зажими; Коробка передач: підрульові пелюстки; Поворот керма: 240°; Маніпулятор D-pad; Кількість кнопок: 11; Кабель: Провідний інтерфейс: USB-A; Підключення: дротове; Xbox; Сумісність з платформами: ПК (Windows); Розмір керма (см): 28; Тип пристрою: кермо і педалі
Колір
Тип пристрою
кермо і педалі
Розмір керма
28 см
Сумісність з платформами
ПК (Windows)
Xbox
Підключення
дротове
Кабель
USB-A
Загальна кількість кнопок
11
Маніпулятор D-pad
Поворот кермового колеса
240°
Коробка передач
підрульові пелюстки
Педалі
газ
гальмо
Кріплення до столу
зажими
Дисплей
Матеріал керма
гума
Джерело живлення
USB-порт
Вага
1290 г
Вага керма
1.29 кг
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  4300 грн.    до  6000 грн.

від 4 899  до 6 180 грн.
Комплект (кермо, педалі) Thrustmaster T98-X Ferrari 296 GTS (4460297)
Tomdom.in.ua (Львів)
4 905 грн.
← купити
Thrustmaster T98-X FERRARI 296 GTS WW 4460297
Tehnoexpert.com.ua (Львів)
5 012 грн.
← купити
Комплект (кермо, педалі) Thrustmaster T98-X FERRARI 296 GTS (4460297)
Smartmag.biz.ua (Львів)
5 100 грн.
← купити
Комплект (кермо, педалі) Thrustmaster T98-X FERRARI 296 GTS (4460297) 4460297
Sota.store (Київ)
5 055 грн.
← купити
Комплект (кермо, педалі) ThrustMaster T98-X FERRARI 296 GTS (4460297) T98-X FERRARI 296 GTS (4460297)
Denika.ua (Харків)
5 374 грн.
← купити
Thrustmaster Кермо Thrustmaster T98-X FERRARI 296 GTS EU, PC/XBOX
MTA.ua (Київ)
5 099 грн.
← купити
Thrustmaster T98-X FERRARI 296 GTS (4460297) Комплект контроллерів T98-X FERRARI 296 GTS (4460297)
Kvshop.com.ua (Київ)
5 877 грн.
← купити
Комплект (кермо, педалі) ThrustMaster T98 Ferrari 296 GTS (4460297)
Rozetka.ua (Київ)
6 180 грн.
← купити
Комплект (кермо, педалі) Thrustmaster T98-X Ferrari 296 GTS (4460297)
Zaua.store (Львів)
4 899 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати ThrustMaster T98 Ferrari 296 GTS, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: кермо ThrustMaster T98 Ferrari 296 GTS. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на кермо ThrustMaster T98 Ferrari 296 GTS у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія