шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Ігровий маніпулятор ThrustMaster TCA Sidesttick Airbus

Ціни35Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити ігровий маніпулятор ThrustMaster TCA Sidesttick Airbus за ціною від 4729 грн.
Фото 3

Характеристики та опис ThrustMaster TCA Sidesttick Airbus

Регулятор тяги; Стіки: Тригери (курки): Тригери: 1;язок: силова; Зворотний зв' Кількість кнопок: 17; Підключення: дротове; Xbox; Сумісність з платформами: ПК (Windows); Тип пристрою: джойстик
Колір
Тип пристрою
джойстик
Сумісність з платформами
ПК (Windows)
Xbox
Підключення
дротове
Зворотний зв'язок
силова
Регулятор тяги
Джерело живлення
USB-порт
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  6000 грн.    до  8750 грн.

від 4 729  до 10 163 грн.
Джойстик ThrustMaster TCA Sidesttick Airbus PC/XBOX (4460219) 4460219
Itbox.ua (Київ)
7 699 грн.
← купити
Джойстик Thrustmaster TCA Sidestick X Airbus Edition (4460219)
Redprice.sale (Львів)
7 620 грн.
← купити
Джойстик Thrustmaster TCA Sidestick X Airbus Edition (4460219)
Semtech.com.ua (Луцьк)
8 157 грн.
← купити
Джойстик Thrustmaster TCA Sidesttick Airbus PC/XBOX (4460219) Blue 4460219
Vodafone.ua (Київ)
7 333 грн.
← купити
Джойстик Thrustmaster TCA Sidesttick Airbus, PC/XBOX 4460219
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Thrustmaster TCA Sidestick X Airbus Edition (4460219)
Tehnoexpert.com.ua (Львів)
7 099 грн.
← купити
Джойстик Thrustmaster TCA Sidesttick Airbus, PC/XBOX
Mobicase.net (Київ)
6 829 грн.
← купити
Джойстик ThrustMaster TCA Sidesttick Airbus PC/XBOX (4460219) 4460219
icom.net.ua (Київ)
6 788 грн.
← купити
Джойстик Thrustmaster TCA Sidestick X Airbus Edition (4460219) 4460219
ШО (Київ)
7 044 грн.
← купити
Джойстик Thrustmaster TCA Sidestick X Airbus Edition для Xbox Series X/S, дротовий ПК KAPI4460219
Novateh.com.ua (Новояворівськ)
6 951 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати ThrustMaster TCA Sidesttick Airbus, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: ігровий маніпулятор ThrustMaster TCA Sidesttick Airbus. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на ігровий маніпулятор ThrustMaster TCA Sidesttick Airbus у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія