шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Ціни26Опис Відгуки  Обговорення  Корисне2
Купити кермо ThrustMaster TH8S Shifter Add-On за ціною від 3099 грн.
Відео 3Фото 5

Характеристики та опис ThrustMaster TH8S Shifter Add-On

Кріплення до столу: зажими; Підключення: дротове; PlayStation 5; Xbox; Сумісність з платформами: ПК (Windows); Тип пристрою: КПП
Колір
Тип пристрою
КПП
Сумісність з платформами
ПК (Windows)
Xbox
PlayStation 5
Підключення
дротове
Кріплення до столу
зажими
Матеріал виконання
пластик
Порт на пристрої
USB-C та фірмовий
Знімний кабель
Вага
600 г
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 3 099  до 5 444 грн.
Важіль КПП Thrustmaster TH8S Shifter Add-On (4060256) 4060256
Luxmedia.com.ua (Луцьк)
3 610 грн.
← купити
Ігровий руль Thrustmaster TH8S Shifter Add-On (4060256)
Цифра (Київ)
4 619 грн.
← купити
Важіль коробки передач для PS4/PS5/PC/XBOX Thrustmaster TH8S Shifter Add-On (4060256) 4060256
Moyo.ua (Київ)
4 941 грн.
← купити
Важіль КПП Thrustmaster TH8S Shifter Add-On (Black) (EU) 4060256
Jabko.ua (Львів)
3 099 грн.
← купити
Важіль КПП Thrustmaster TH8S Shifter Add-On (4060256)
Redprice.sale (Львів)
3 470 грн.
← купити
Важіль коробки передач Thrustmaster TH8S Shifter Add-On (4060256) 4060256
Sota.store (Київ)
3 420 грн.
← купити
Важіль КПП Thrustmaster TH8S Shifter Add-On (4060256)
Semtech.com.ua (Луцьк)
3 473 грн.
← купити
Важіль КПП ThrustMaster TH8S Shifter Add-On (4060256) TH8S Shifter Add-On (4060256)
Denika.ua (Харків)
4 689 грн.
← купити
Рычаг переключения передач Thrustmaster TH8S Shifter Add-On (4060256) 4060256
Game-shop.com.ua (Київ)
3 999 грн.
← купити
Важіль КПП Thrustmaster TH8S Shifter Add-On (4060256)
Smartmag.biz.ua (Львів)
3 765 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати ThrustMaster TH8S Shifter Add-On, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: кермо ThrustMaster TH8S Shifter Add-On. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на кермо ThrustMaster TH8S Shifter Add-On у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія