шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни18Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити туристичні меблі Time Eco TE-017 MA за ціною від 2468 грн.

Характеристики та опис Time Eco TE-017 MA

Вага (кг): 4.4; Розміри (в складеному), (см): 64x8,5x63; Розміри (в розкладеному), (см): 120x60x70; Матеріал каркасу: алюміній; Макс. навантаження (кг): 30; Призначення: стіл
Колір
Тип
стіл
Макс. навантаження
30 кг
Матеріал каркасу
алюміній
Розміри (в розкладеному)
120x60x70 см
Розміри (в складеному)
64x8,5x63 см
Вага
4.4 кг
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 2 468  до 3 403 грн.
Стіл портативний TIME ECO TE 017 МА 017 MА
FOXTROT.UA (Київ)
2 805 грн.
← купити
Стіл портативний Time Eco ТЕ-017 МА сірий (017 МА)
MAUDAU (Київ)
← купити
Стол для пикника Time Eco TE 017 MА
Groosha.ua (Київ)
← купити
Стіл для пікніку Time Eco TE 017 MА 40008100014152
АЛЛО (Київ)
← купити
Стіл портативний Time Eco ТЕ-017 МА, сірий
Dinastiya.com.ua (Київ)
2 468 грн.
← купити
Туристичний стіл Time Eco TE 017 MА коричневий (40008100014152)
Q-techno.com.ua (Київ)
2 802 грн.
← купити
Туристичний стіл Time Eco TE 017 MА сірий (40008100014151) 40008100014151
Itbox.ua (Київ)
← купити
Туристичний стіл Time Eco TE 017 MА коричневий (40008100014152) 40008100014152
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Стіл розкладний туристичний для пікніка Time Eco TE-017 MA (4000810001415)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Стіл для пікніку Time Eco TE 017 MА 40008100014151
АЛЛО (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Time Eco TE-017 MA, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: туристичні меблі Time Eco TE-017 MA. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на туристичні меблі Time Eco TE-017 MA у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія