шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни5Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити туристичні меблі Time Eco TE-1806 за ціною від 4478 грн.
Фото 3

Характеристики та опис Time Eco TE-1806

Вага (кг): 18; Розміри (в складеному), (см): 123x77x10; Розміри (в розкладеному), (см): 242х76х74; Матеріал каркасу: сталь; Макс. навантаження (кг): 100; Призначення: стіл
Колір
Тип
стіл
Макс. навантаження
100 кг
Матеріал каркасу
сталь
Розміри (в розкладеному)
242х76х74 см
Розміри (в складеному)
123x77x10 см
Вага
18 кг
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 4 478  до 4 980 грн.
Стіл складний Time Eco білий 2.42 м (1806)
MAUDAU (Київ)
4 479 грн.
← купити
Стіл складаний TIME ECO ТІ-1806 2.42 м (1806) 1806
FOXTROT.UA (Київ)
4 482 грн.
← купити
Стол складной Time Eco TE-1806
Groosha.ua (Київ)
4 980 грн.
← купити
Стіл Time Eco TE-1806 (4820211100155)
130.com.ua (Київ)
4 478 грн.
← купити
Стіл складаний TE-1806
Rozetka.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Time Eco TE-1806, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: туристичні меблі Time Eco TE-1806. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на туристичні меблі Time Eco TE-1806 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія