шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни23Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити бігова доріжка TOORX TRX Walker EVO за ціною від 40374 грн.
Фото 3

Характеристики та опис TOORX TRX Walker EVO

Габарити (см): 132x164x70; Розмір полотна (см): 127x43; Країна походження бренду: Італія; підставка для планшета; ключ аварійної зупинки; тримач для пляшки; управління на рукоятках; Транспортувальні ролики; Складана конструкція; Регулювання кута нахилу; Макс. швидкість полотна (км/год): 8; Мін. швидкість полотна (км/год): 0.4
Макс. вага користувача
110 кг
Система навантаження
електрична
Мінімальна швидкість полотна
0.4 км/год
Максимальна швидкість полотна
8 км/год
Тренувальних програм
12 шт.
Інформування
час тренування
дистанція
швидкість
вимірювання пульсу
витрата калорій
Розмір полотнини (ДхШ)
127x43 см
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 40 374  до 59 374 грн.
Бігова доріжка реабілітаційна Toorx TRX Walker EVO (TRX-WALKEREVO) 930555
Sportsprint.com.ua (Київ)
47 499 грн.
← купити
Toorx Treadmill TRX Walker EVO (TRX-WALKEREVO) 25343-12
Domsporta.ua (Київ)
← купити
Бігова доріжка Toorx реабілітаційна Treadmill TRX Walker EVO (TRX-WALKEREVO) (930555) 930555
Itbox.ua (Київ)
← купити
Бігова доріжка реабілітаційна Toorx TRX Walker EVO (TRX-WALKEREVO)
Fotofox.com.ua (Київ)
← купити
Бігова доріжка реабілітаційна Toorx Treadmill TRX Walker EVO TRX-WALKEREVO
Moyo.ua (Київ)
52 999 грн.
← купити
Бігова доріжка реабілітаційна Toorx Treadmill TRX Walker EVO (TRX-WALKEREVO) 930555
Smart-buy.com.ua (Бровари)
← купити
Toorx Treadmill TRX Walker EVO (TRX-WALKEREVO) TreadmillTRXWalkerEVO(TRX-WALKEREVO)
COMFY.ua (Київ)
← купити
Бігова доріжка Toorx Treadmill TRX Walker EVO (TRX-WALKEREVO)
Mexter.com.ua (Київ)
45 000 грн.
← купити
Беговая дорожка реабилитационная Toorx Treadmill TRX Walker EVO
Groosha.ua (Київ)
42 749 грн.
← купити
Бігова доріжка реабілітаційна Toorx Treadmill TRX Walker EVO (TRX-WALKEREVO) 930555
One-click.com.ua (Дніпро)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати TOORX TRX Walker EVO, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: бігова доріжка TOORX TRX Walker EVO. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на бігова доріжка TOORX TRX Walker EVO у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія