шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни9Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити лещата TOPEX 12A100 за ціною від 185 грн.

Характеристики та опис TOPEX 12A100

Матеріал корпуса: сталь; змінні губки; Глибина затиску (мм): 50; Ширина затиску (мм): 150; Механізм стиснення: гвинтовий; Конструкція: F-подібна; Тип: струбцина
Тип
струбцина
Конструкція
F-подібна
Механізм стиснення
гвинтовий
Ширина затискання
150 мм
Глибина затискання
50 мм
Особливості конструкції
змінні губки
Матеріал корпуса
сталь
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 185  до 249 грн.
Струбцина TOPEX 12A100 150мм
Moyo.ua (Київ)
185 грн.
← купити
Topex 12A100
Mallprix.com (Київ)
189 грн.
← купити
Topex Topex 12A100
Венкон (Київ)
← купити
Струбцина столярна TOPEX 50 х 150 мм (12A100) 12A100
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
TOPEX 12A100
COMFY.ua (Київ)
← купити
Струбцина Topex тип F 50 x 150 мм (12A100) 12A100
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Topex 12A100 — Струбцина F-подібна 50x150 мм
Comtrade.ua (Київ)
196 грн.
← купити
Струбцина TOPEX, тип F, 50x150мм (12A100) UA 12A100
Sota.store (Київ)
← купити
TOPEX Струбцина TOPEX DIN 5117 столярна, F-подібна, 50 х 150 мм
MTA.ua (Київ)
249 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати TOPEX 12A100, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: лещата TOPEX 12A100. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на лещата TOPEX 12A100 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія