шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни48Опис Відгуки  Обговорення  Корисне2Аксесуари
Купити камера відеоспостереження TP-LINK Tapo C510W за ціною від 2165 грн.
Відео 15Фото 5

Характеристики та опис TP-LINK Tapo C510W

Кут огляду по діагоналі (°): 97.2; Кут огляду по вертикалі (°): 45.3; Кут огляду по горизонталі (°): 82.3; Світлосила: f/2.0; Частота кадрів (к/с): 15; Роздільна здатність відео (пікс.): 2304x1296; Кількість мегапікселів: 3; Розмір матриці: 1/2.8"; Тип матриці: CMOS; Google Assistant; Amazon Alexa; Google Home
Колір
Використаннявулична
Тип корпусакупольна
ПідключенняWi-Fi 4 (2.4 ГГц)
Можливості камери
Конструкція і можливостіPTZ (керована)
датчик освітленості
датчик руху
мікрофон
динамік зворотного зв'язку
мобільний застосунок
оповіщення про рух
ІЧ підсвічування
LED-підсвічування
кардридер
Макс. об'єм карти пам'яті512 ГБ
Хмарне сховище+ / Tapo Care cloud, за передплатою /
Активний захистсвітлова + звукова
Кількість світлодіодів4 шт. / 2x IR, 2x LED /
Дальність підсвічування30 м
Інтелектуальні функціїзахист периметра
визначення людини
Інтеграція в систему розумного будинкуGoogle Home
Голосовий асистентAmazon Alexa
Google Assistant
Матриця
Тип матриціCMOS
Розмір матриці1/2.8"
Кількість мегапікселів3 МП
Роздільна здатність відео2304x1296 пікс.
Частота кадрів15 к/с
Світлосилаf/2.0
Компенсація засвіченняWDR
Об'єктив
Тип фокусногопостійне
Фокусна відстань3.9 мм
Кут огляду по горизонталі82.3 °
Кут огляду по вертикалі45.3 °
Кут огляду по діагоналі97.2 °
Інше
Формат стиснення відеоH.264
Джерело живлення12 В
Споживана потужність3.75 Вт
Робоча температура-30 °C ~ +60 °С
Максимальна вологість90 %
Рівень захистуIP65
Підтримка ONVIF
Габарити124x123x90 мм
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 2 165  до 3 548 грн.
TP-Link Камера відеонагляду TP-Link Tapo C510W White
MTA.ua (Київ)
2 399 грн.
← купити
Камера відеоспостереження TP-Link TAPO-C510W
Itbox.ua (Київ)
← купити
IP-камера для відеоспостереження TP-Link Tapo C510W
Touch (Дніпро)
2 749 грн.
← купити
TP-LINK Tapo C510W IP-камера TAPO-C510W
Ntools.com.ua (Київ)
2 999 грн.
← купити
TP-Link TAPO-C510W
Mallprix.com (Київ)
2 354 грн.
← купити
IP-камера відеоспостереження TP-Link Tapo C510W 3MP N300
Redprice.sale (Львів)
2 565 грн.
← купити
Камера відеоспостереження TP-Link TAPO-C510W
Brain.com.ua (Київ)
← купити
IP-камера TP-Link Tapo C510W
Click.ua (Київ)
← купити
TP-LINK TAPO C510W
Tehnomart.com (Київ)
2 264 грн.
← купити
IP-камера відеоспостереження TP-Link Tapo C510W 3MP N300
Semtech.com.ua (Луцьк)
2 568 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати TP-LINK Tapo C510W, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: камера відеоспостереження TP-LINK Tapo C510W. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на камера відеоспостереження TP-LINK Tapo C510W у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія